Kolejne zmiany w Atrium Reduta. Uruchomiono nowy pokój zabaw dla dzieci Handel إطلاق

Mieszkańcy Ochoty i okolic oraz okolic podwarszawskich zyskali nową przestrzeń do spędzania czasu z rodzinami. Centrum handlowe Atrium Reduta wzbogaciło swoją ofertę o stadion Euro Lider. Nowy najemca uzupełnił ofertę rozrywkową obiektu, zapewniając bezpieczną zabawę dzieciom w każdym wieku.

Pokój gier Euro Lider To kolejny najemca z branży rozrywkowej, który w ostatnim czasie dołączył do portfolio Atrium Reduta. Operator placu zabaw zapewnił wspaniały plac zabaw z kolorami i marzeniami dla młodszych i starszych gości. Na powierzchni 550 metrów kwadratowych na dzieci czekają szereg atrakcji i pomysłowych przeżyć. Szaleństwo w małpim lesie, kąpiel w basenie pełnym kolorowych piłek czy emocjonująca jazda na sankach zapewnią niezapomniane wrażenia dla każdego. A wszystko to w niezwykłym krajobrazie, który dzięki wyjątkowemu oświetleniu wygląda jak bajkowa kraina. Dzieci mogą tu spędzać czas pod opieką rodziców lub bawić się pod okiem artystów, którzy opiekują się pociechami, podczas gdy rodzice robią zakupy.

Nowy stadion znajduje się na piętrze +1, obok kina Cinema 3D, sali gimnastycznej i nowej strefy restauracyjnej Przystanek Smaku, która wkrótce zostanie otwarta. Istnieje również możliwość zorganizowania w okolicy przyjęć i uroczystości dla dzieci.

Kontynuujemy ogłoszone wcześniej zmiany. Naszym celem jest skupienie programu rozrywkowego na Reducie, który odpowiada na potrzeby jak największej liczby odbiorców. Euro Lider to polska firma rodzinna
Posiada wieloletnie doświadczenie w branży rozrywki dla dzieci, dobrze znane rodzicom. Cieszę się zatem, że ten najemca uzupełnia naszą rodzinną ofertę rozrywkową. Jestem przekonany, że nowa sala zabaw szybko skradnie serca nie tylko dzieci, ale także ich rodziców, którzy szukają nowych miejsc do kreatywnej zabawy swoich pociech. Wraz z placem zabaw z jedzeniem, strefą rodzinną WOW, którą planujemy otworzyć jesienią, kinem 3D, siłownią, Be Happy Museum i nową strefą restauracyjną, będzie to świetne miejsce na spędzenie czasu. Wypoczynek, spotkania, rozrywka i jedzenie –
Mówi Mariola Shmilowska, dyrektor Atrium Reduta.

Rok 2021 upłynął pod znakiem zmian w Atrium Reduta. Trwa proces przebudowy obiektów i remontu części wspólnych. Efektem prac będzie nowa przestrzeń restauracyjna. przestań próbować Znajduje się na piętrze +1 i sąsiednim placu zabaw dla dzieci. W drugiej fazie centrum udostępni klientom innowacyjną wielofunkcyjną przestrzeń rekreacyjną dla rodzin: wow obszar!. Autorem Food Court i projektu Strefy WOW jest hiszpańska pracownia architektoniczna The Leisure Way.

Więcej szczegółów na temat oferty Atrium Reduta można znaleźć na stronie: www.atrium-reduta.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści i inne materiały (takie jak infografiki i zdjęcia) dostępne w biurze prasowym, a ich autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje public relations, korporacje czy instytucje państwowe.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *