Kolumbia wśród najbezpieczniejszych krajów do spędzenia końca roku w czasie wybuchu wirusa Corona | Finanse | Gospodarka

Kolumbia Jest to jeden z najlepszych krajów i więcej Ochrony, na uroczystości Koniec roku.

To jasno wynika z listy cielista gumka, Bloomberg, z krajem zajmującym szóste miejsce wśród 53 analizowanych gospodarek światowych.

(Patrz: Kolumbia otrzymała 2,1 miliona szczepionek Sinovac przeciwko Covid.)

Ómicron zatrzymuje rewitalizację, która zaznaczyła się w 2021 roku, chociaż odmowa powrotu do więzienia i inne ograniczenia odróżniają najlepsze i najgorsze miejsca podczas grudniowej pandemii.Potwierdził Bloomberg.

Pod tym względem Kolumbia dobrze się wyróżnia”.Istnieją gospodarki, które wstrzymują się z powrotem do paraliżujących środków wykorzystywanych do powstrzymania wirusa w 2020 r., Opierając się na przyspieszonych impulsach stymulujących w celu zwalczania nowego formatu.”.

(Patrz: Ameryka przekracza 100 milionów przypadków COVID-19).

Bloomberg wyróżnił również kraje Ameryka Południowa Dla cieplejszego klimatu na te czasy i wolniejszego startu zmienna omikronowa.

Kwalifikacje

Covid Resilience Colombia przyznała nagrody a stopień 70,4, dzięki której kraj wzrósł z kwadratu 8 do kwadratu 6.

Warto zauważyć, że według stanu na dzień 22 grudnia w kraju rozdystrybuowano 67 668 582 dawek szczepionek przeciwko koronawirusowi, z czego zastosowano 63 453 700 dawek. Co więcej, Liczba osób z pełnym programem szczepień wyniosła 27 724,189, a zastosowane dawki przypominające 2 906 051.

(Patrz: Pfizer vs. Merck: Różnice między dyskami z licencją w USA.)

aranżacja led Chile z 74,1 pkt. podążać za nim Irlandia (72,9), Zjednoczone Emiraty Arabskie (72,9), Finlandia (71,6) i Kanada. (70,7).

10 „najlepszych” krajów ukończonych w grudniu: Turcja (70,2), Hiszpania (70,1), Szwecja (69,8) i Wielka Brytania (68,3).

(Patrz: To pierwsza szczepionka przeciwbakteryjna wyprodukowana w Ameryce Łacińskiej.)

Po drugiej stronie listy są najmniej bezpieczne kraje do pożegnania Polska (53,4), Filipiny (52), Indonezja (50,6), Republika Południowej Afryki (48) i Wietnam (43,3).

(Jeśli chcesz zobaczyć pełne badanie, kliknij tutaj).

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *