Komunikacja. Fundacja Sorosa postawiła sobie za cel głowę dziennikarza Pabla Gonzaleza, bezprawnie przetrzymywanego w Polsce

Komunikacja.  Fundacja Sorosa postawiła sobie za cel głowę dziennikarza Pabla Gonzaleza, bezprawnie przetrzymywanego w Polsce

Napisane przez Andrew Garcia*. Przegląd Ameryki Łacińskiej, 7 września 2023 r.

George Soros, prorosyjski myśliwy

Siedem lat temu doszło do wycieku informacji o Fundacji Społeczeństwa Otwartego, której właścicielem jest George Soros, ogromny spekulant przedstawiany przez prasę służącą mu jako filantrop. Soros przekazał hojne datki na rzecz zniszczenia socjalizmu w Europie Środkowo-Wschodniej i finansował unię symbioza Od Lecha Wałęsy do Andrieja Sacharowa O Wiadomość 77 w Czechosłowacji. Następnie przekazał dolary na kampanię wielkiego organizatora wojny Baracka Obamy.

Jest właścicielem potężnych funduszy inwestycyjnych i międzynarodowym spekulantem finansowym. Laureat Nagrody Nobla w dziedzinie ekonomii Paul Krugman tak o nim powiedział po kryzysach z 1999 r.: „Nikt nie może zaprzeczyć, że są dziś inwestorzy, którzy nie zadowalają się przenoszeniem pieniędzy w oczekiwaniu na wahania cen ropy”. Kryzysowe pieniądze, ale zrób wszystko, co w ich mocy, aby wywołać ten kryzys dla zabawy i zysku. Ci nowi gracze nie mają jeszcze standardowej nazwy; Sugerowany przeze mnie termin to Soros.

Otóż ​​w 2016 roku wyciek ujawnił, że organizacja ta ewoluowała Lista 49 dziennikarzy i działaczy z państwa hiszpańskiego Określani jako prorosyjscy, byli wśród nich m.in. Javier Couso, korespondentka TVE Pilar Requena, humorysta Vaco Diaz, naukowcy Javier Morales i Asir Blas oraz dziennikarz Pablo Gonzalez.

Na czarnej liście zwolenników „społeczeństwa otwartego” znajduje się także przyjaciel i współpracownik organizacji „Open Society”. „kolejny kraj nie z tego świata” Juliana Jimeneza za potępienie nazistowskich masakr w Donbasie.

Według przecieku autorem tego raportu dla fundacji jest Nicholas de Pedro, badacz w Barcelońskim Centrum Informacji i Dokumentacji (CIDOB) dla Obszarów Postsowieckich i Indii. De Pedro interweniował w imieniu Organizacji Bezpieczeństwa i Współpracy w Europie (OBWE) w misjach obserwacji wyborów w Kirgistanie, Rosji, Tadżykistanie i na Ukrainie. Zapewnienie, że wynik tych procesów wyborczych będzie korzystny dla „otwartych” społeczeństw kapitalistycznych i liberalizmu gospodarczego.

Oto, co odkrył Pablo Gonzalez Czarna lista prorosyjskich dziennikarzy 5 lat później został aresztowany i uwięziony najprawdopodobniej za bycie rosyjskim szpiegiem, chociaż nie postawiono mu jeszcze żadnych konkretnych zarzutów, co nasuwa podejrzenia, że ​​potężne macki tych „liberałów” mają związek z destabilizacją i zaprowadzaniem porządku. Za przetrzymywaniem ich w trudnych warunkach od lutego 2022 r. stoją marionetkowe rządy powiązane z interesami imperializmu.

* szef „kolejny kraj nie z tego świata”

Gdzie są gwarancje praw państwa europejskiego?
#DerechosHumanos #LibertadDeComunicación #FreePablo #PabloGonzálezLibertad #PavelAskatu

⇒⇒⇒Wolność dla Pabla – Wolność dla Pabla⇐⇐⇐

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *