Komunikat prasowy Business Wire: ExaGrid

ExaGrid®, jedyne w branży skalowalne rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych, ogłosiło dzisiaj zawarcie umowy dystrybucyjnej z Arrow Electronics, dystrybutorem wartości dodanej z listy Fortune 104. Arrow włącza do swojego ekosystemu wiodące światowe technologie i usługi. kanały globalne. ArrowSphere, platforma zarządzania chmurą firmy Arrow, usuwa złożoność procesu zaopatrzenia IT, łącząc te technologie z tysiącami użytkowników końcowych i partnerów dystrybucyjnych za pośrednictwem wszechstronnego katalogu chmury i możliwości zarządzania chmurą.

„Z wielką przyjemnością rozpoczynamy tę współpracę i dzięki naszej nowej umowie z Arrow Electronics udostępniamy nasze wielopoziomowe rozwiązanie do przechowywania danych większej liczbie partnerów handlowych i ich klientów końcowych w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie” — powiedział. Bill Andrews, prezes i dyrektor generalny ExaGrid. „Ta nowa umowa wspiera nasze wysiłki zmierzające do pogłębienia naszych relacji z kanałami i rozwijania naszej działalności z większą liczbą dystrybutorów, a wszystko to z ciągłym naciskiem na zapewnienie organizacjom najlepszej bezpiecznej pamięci masowej w branży”.

ExaGrid ma ponad 3750 aktywnych klientów, zarówno średnich, jak i dużych organizacji, którzy używają warstwowego magazynu kopii zapasowych ExaGrid do ochrony swoich danych. Rozwój ExaGrid przyspiesza, a firma rekrutuje zasoby, aby objąć wszystkie aspekty działalności na całym świecie. ExaGrid niedawno ogłosił najważniejsze wydarzenia na rok 2022, które obejmowały wzrost przychodów w tym roku oraz pozytywne wyniki zamknięcia firmy, EBITDA i P&L za ostatnie dziewięć kolejnych kwartałów.

ExaGrid zapewnia warstwową pamięć masową na kopie zapasowe, z przednim obszarem inicjowania pamięci podręcznej dysku, czyli warstwą wydajności, która zapisuje dane bezpośrednio na dysku w celu najszybszego tworzenia kopii zapasowych, a także przywraca bezpośrednio z dysku w celu najszybszego przywracania i uruchamiania maszyn wirtualnych. Długoterminowe przechowywanie danych jest dzielone na deduplikowaną hurtownię danych, która jest warstwą przechowywania, w celu zmniejszenia ilości miejsca przechowywania i ostatecznego kosztu. To dwupoziomowe podejście zapewnia najszybszą wydajność tworzenia kopii zapasowych i przywracania danych przy najniższym koszcie wydajności pamięci masowej.

Ponadto ExaGrid zapewnia rozszerzalną architekturę, w której urządzenia są po prostu dodawane w miarę wzrostu danych. Każde urządzenie zawiera procesor, pamięć i porty sieciowe, więc wraz ze wzrostem ilości danych rosną wszystkie zasoby potrzebne do utrzymania okna tworzenia kopii zapasowych o stałej długości. To skalowalne podejście do pamięci masowej eliminuje kosztowne aktualizacje i umożliwia łączenie urządzeń o różnych rozmiarach i modelach w tym samym skalowalnym systemie, eliminując przestarzałe produkty i chroniąc inwestycje IT z góry iz upływem czasu. ExaGrid zapewnia najlepsze w branży odzyskiwanie oprogramowania ransomware dzięki poziomowi off-grid (gradientowa szczelina powietrzna), opóźnionemu usuwaniu i niezmiennym obiektom danych.

O ExaGrid.com

ExaGrid zapewnia wielopoziomowe przechowywanie kopii zapasowych z jednodyskową pamięcią podręczną, długoterminowym repozytorium przechowywania i skalowalną architekturą. ExaGrid Landing Zone zapewnia najszybsze operacje tworzenia kopii zapasowych i przywracania, a także natychmiastowe przywracanie maszyn wirtualnych. Prowadzenie magazynu zapewnia najniższe koszty długoterminowej obsługi. Skalowalna architektura ExaGrid obejmuje kompletny sprzęt i zapewnia okno tworzenia kopii zapasowych o stałej długości w miarę wzrostu danych, ograniczając kosztowne aktualizacje wdrożeń i starzenie się produktów. ExaGrid zapewnia jedyne dwuwarstwowe podejście do przechowywania kopii zapasowych z warstwą offline, odroczonym czyszczeniem i niezmiennymi obiektami do odzyskiwania po atakach ransomware.

ExaGrid posiada rzeczywistych inżynierów ds. sprzedaży i przedsprzedaży w następujących krajach: Niemcy, Arabia Saudyjska, Argentyna, Australia, kraje Beneluksu, Brazylia, Kanada, Chile, WNP, Kolumbia, Korea Południowa, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Francja, Hongkong, Iberia, Indie, Izrael , Japonia, Meksyk, kraje skandynawskie, Polska, Wielka Brytania, Czechy, Singapur, RPA i Turcja.

Odwiedź nas na exagrid.com lub skontaktuj się z nami na LinkedIn. Zobacz, co nasi klienci mają do powiedzenia na temat własnych doświadczeń i dowiedz się, dlaczego poświęcają teraz mniej czasu na wspieranie naszych sukcesów. Przeczytaj ponad 100 recenzji Gartner Peer Insights. ExaGrid jest dumny z naszego wyniku NPS na poziomie +81.

ExaGrid jest zarejestrowanym znakiem towarowym firmy ExaGrid Systems, Inc. Wszystkie inne znaki towarowe są własnością ich odpowiednich właścicieli.

Oryginalny tekst w języku źródłowym tego wydania jest oficjalną, autoryzowaną wersją. Tłumaczenia są udostępniane wyłącznie do edycji i należy je porównać z tekstem w języku źródłowym, który jest jedyną wersją tekstu mającą skutek prawny.

Zobacz oryginał na stronie businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20230131005247/en/

Kontakt

Media: Mary Domenichelli ExaGrid [email protected]

© 2023 Business Wire, Inc. Zastrzeżenie: Ta informacja prasowa nie jest dokumentem AFP. AFP nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. W przypadku jakichkolwiek powiązanych pytań prosimy o kontakt z osobami/podmiotami wymienionymi w komunikacie prasowym.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *