Kongres USA rejestruje akta skazania syna Bidena – Radio Mambe CMKWWyobrażać sobie:
6

Kongres Stanów Zjednoczonych zapisał w swoich aktach obciążające materiały Huntera Bidena, syna obecnego prezydenta USA, w sprawie nielegalnej działalności za granicą, w tym w laboratoriach biologicznych na Ukrainie.

Informacje zostały wprowadzone w tym tygodniu do Congressional Record na prośbę republikanina Matta Gatesa, który dostarczył kopię danych zawartych w komputerze należącym do potomka prezydenta Białego Domu, Joe Bidena.

Według wiadomości e-mail znalezionych na tym urządzeniu i przejrzanych przez The New York Post, Hunter pomógł wynegocjować wielomilionowy kontrakt między rządem USA a Metabiota Medical Corporation, która świadczyła usługi dla Black & Veatch, innego wykonawcy Pentagonu, który budował obiekty biologiczne w języku ukraińskim gleba.

W ten sposób gazeta potwierdziła, że ​​oskarżenie Rosji, że Hunter „finansuje” laboratoria biologiczne na Ukrainie, gdzie Moskwa przeprowadza operację wojskową mającą na celu rozbrojenie i zdyskredytowanie sąsiedniego kraju, jest, zdaniem Kremla, prawdziwe.

Wcześniej brytyjski Daily Mail poinformował, że otrzymał również e-maile z laptopa Huntera potwierdzające inwestycję 500 000 dolarów w Metabiotę za pośrednictwem jego firmy, Rosemont Seneca Technology Partners.

Dokumenty wskazują, że młody Biden odegrał kluczową rolę w zapewnieniu Metabiocie możliwości prowadzenia badań nad patogenami w promieniu kilkuset mil od granicy z Rosją.

Jeśli chodzi o autentyczność plików, Washington Post przyznał w środę, że urządzenie elektroniczne faktycznie istnieje i należy do Huntera, a e-maile łączące go z nielegalnym biznesem za granicą są oryginalne, co zostało zweryfikowane przez ekspertów internetowych.

W zeszłym tygodniu rosyjskie Ministerstwo Obrony oskarżyło fundusz inwestycyjny Rosemont Seneca Thornton i fundusz Sorosa o współfinansowanie rzekomo sponsorowanych przez Pentagon laboratoriów broni biologicznej na Ukrainie.

Równolegle w ostatnich dniach nabrały rozpędu śledztwo Departamentu Sprawiedliwości USA w sprawie działalności biznesowej Huntera Bidena.

Śledztwo, które rozpoczęło się w 2018 r., wskazuje na jego wielokrotną działalność finansową i biznesową za granicą, sięgającą czasów, gdy ojciec 52-letniego adwokata był wiceprezesem Baracka Obamy (2009-2017) i analizuje, czy doszło do prania pieniędzy lub uchylania się od płacenia podatków .

Ten skandal stawia Daddy’ego Bidena i Demokratów w kłopotach, którzy obecnie cieszą się niskim poparciem i są siedem miesięcy przed wyborami w połowie kadencji, które mogą doprowadzić do poważnych strat ich partii w Kongresie.

You May Also Like

About the Author: Nathaniel Sarratt

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.