Kontrole bodźców w czerwcu, które stany będą wysyłane?

Kontrole bodźców w czerwcu, które stany będą wysyłane?

Aby zapewnić wsparcie swoim mieszkańcom, niektóre stany Ameryki Północnej będą przesyłać płatności bezpośrednie w czerwcu.Pierwszym z nich jest Illinois. W tamtej sprawie termin na złożenie wniosku o zwrot podatku dochodowego upłynął 17 października 2022 r. Podobnie upłynął termin na złożenie wniosku o zwrot podatku od nieruchomości.

Innymi słowy, chociaż większość tych płatności została już dokonana, będą one nadal wypłacane w czerwcu, dopóki wszystkie nie zostaną sfinalizowane.

W przypadku Idaho przesyłki Zwrot podatku i zwrot sesji prywatnej W miesiącach marcu i wrześniu 2022 r.

Jednak w przypadku osób, które złożyły wniosek o przedłużenie lub złożyły deklaracje później, zwroty są nadal przetwarzane do lata 2023 r.

W Maine termin składania wniosków o Winter Energy Relief Payment upływa 31 października 2022 r.

Tak więc płatności rozpoczęły się w styczniu 2023 roku i praktycznie zakończyły. Wciąż jednak są osoby, które go nie otrzymały. W takim przypadku mają czas do 30 czerwca na skontaktowanie się ze stanowym doradcą podatkowym i udowodnienie, że się kwalifikują.

Jakie kraje uzupełniają listę?

Kolejnym stanem jest Massachusetts, który praktycznie zakończył wydawanie stanowych zwrotów podatków.

W tym sensie podatnicy, którzy złożyli zeznania podatkowe z opóźnieniem, mają czas do 15 września 2023 r. i nadal się kwalifikują. Po przetworzeniu zwrotów przez państwo zwrot zostanie dokonany około miesiąca później.

Z kolei Montana jest jedynym stanem wdrażającym nowy pakiet stymulacyjny na drugą połowę 2023 r.

W związku z tym mieszkańcy mogą otrzymać zwrot podatku od nieruchomości w wysokości do 675,00 USD. O te zwroty należy wystąpić online lub pocztą. W tym miejscu należy wyjaśnić, że należy to zrobić między 15 sierpnia a 1 października 2023 r.

You May Also Like

About the Author: Nathaniel Sarratt

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *