Kontrowersyjne „365 Days: That Day” dominuje na liście Top 10 Netflixa i ponownie wzmacnia oryginał

„365 Days: That Day” osiągnął pierwsze miejsce w anglojęzycznych rankingach filmów na Netflix. (Netflix)

Z prawie 78 milionami godzin oglądania tygodniowo 365 dni: ten dzień Zdobył 1. miejsce w światowym rankingu Netflix W dziedzinie filmów w języku angielskim. Z tymi samymi pierwszymi kierownikami produkcji, Barbara Biloas s Thomasa Mendesaci sami aktorzy, Anna Maria Cicluca jak Laura i Michel Moroni Podobnie jak Massimo, oglądalność następującego filmu wzrosła prawie czterokrotnie, Oblężenie Silvertonnaciskać 365 dni Zostanie zlokalizowany czwarty inicjał, z wyświetlaczem przez 10 milionów godzin.

[Más series y películas que te recomendamos en Qué puedo ver]
Liczby dla „365 dni: ten dzień” w serwisie Netflix. (Netflix)

Oprócz premiery platforma zapowiedziała, że ​​pojawi się trzecia część, która zbiega się z liczbą powieści Blanca Lipińska Oparta jest na historii kobiety porwanej przez gangstera, który daje jej rok na zakochanie się w nim. Oskarżony o normalizację przemocy seksualnej, personifikowanie kobiet i upiększanie syndromu sztokholmskiego, pierwszy film, który również odniósł sukces w rankingach, wywołał tak wielkie żądło, że zrodził wyselekcjonowaną petycję change.org do Netflix, aby usunąć go ze swojego katalogu.

Boy Kidnapping Girl: The 365 Day Saga została oskarżona o normalizację przemocy seksualnej i przekształcanie kobiet w przedmioty.  (Karolina Graboska/Netflix)
Boy Kidnapping Girl: The 365 Day Saga została oskarżona o normalizację przemocy seksualnej i przekształcanie kobiet w przedmioty. (Karolina Graboska/Netflix)

Oczywiście tak się nie stało, w taki sam sposób, w jaki protagonista nie zginął pod koniec pierwszego filmu, co nie jest spoilerem, skoro na plakacie filmowym widnieje różaniec. 365 dni: ten dzień (365 dni: ten dzień). Jednak epizod, który naraził jej życie na niebezpieczeństwo pozostawia jej tajemnicę, którą jest rozkaz najbliższej przyjaciółki Laury, Olgi (Magdalena Lamparska), które są podstawą każdego dobrego małżeństwa, bez dalszych wyjaśnień dotyczących tego twierdzenia. Ale obfitość seksu nie budzi większych kontrowersji ani znaczenia dla tego filmu, który otrzymał jednogłośnie negatywne recenzje. Na przykład nazwano to „paleniem śmieci różnorodny.

w "365 dni: ten dzień" Anna Maria Cicluca ponownie została Laurą i jest teraz żoną szefa mafii.  (Karolina Graboska/Netflix)
W 365 Days: Tego dnia Anna Maria Secloca ponownie zostaje Laurą, teraz poślubioną szefowi mafii. (Karolina Graboska/Netflix)

W pierwszym opowiadaniu młoda sycylijska mafia widzi młodą Polkę na wakacjach na plaży i ma na jej punkcie obsesję. Wkrótce po jej odkryciu jego ojciec zostaje zamordowany na jego oczach i musi przyjąć rolę Capo w rodzinnym biznesie. Następnie najgorętszy włoski gangster porywa dziewczynę i obiecuje ją uwolnić po 365 dniach, jeśli się w nim nie zakocha. Między gwałtami i innymi nadużyciami staje nowy Don: Laura stawia opór, ale już nie stawia oporu i wreszcie odkrywa, że ​​go kocha.

Następnie para dzieli kilka spotkań seksualnych, tym razem za obopólną zgodą, w różnych miejscach i decyduje się na małżeństwo.

Michele Moroni powraca jako Massimo, najgorętszy włoski gangster.  (Karolina Graboska/Netflix)
Michele Moroni powraca jako Massimo, najgorętszy włoski gangster. (Karolina Graboska/Netflix)

w 365 dni: ten dzień, Laura jest żoną Massimo, która otrzymuje zaskakujące wieści rodzinne. Nie musisz być ekspertem od telenoweli, aby zrozumieć, że istnieje jakiś związek między wiadomościami a przybyciem bardzo seksownej ogrodniczki Nacho (modelka) Szymon Socinna), w tym samym czasie. Jeśli publiczność jest zmęczona miękkie porno Pomiędzy dwoma bohaterami można teraz zobaczyć Laurę z Nacho i Massimo ze swoją byłą kochanką Anną (Natasza Urbańska), powracającą postać, taką jak Domenico (Otar Saralidze), prawa ręka Massimo.

Modelka Simone Susinna dołącza do roli super seksownej ogrodniczki Nacho.  (Karolina Graboska/Netflix)
Modelka Simone Susinna dołącza do roli super seksownej ogrodniczki Nacho. (Karolina Graboska/Netflix)

Odkąd pojawił się na Netflix w 2020 roku, stał się epicki 365 dni Spróbuj zasymulować sukces pięćdziesiąt szarych twarzy (co również wywołało kontrowersje z powodu mizoginii): Umiarkowana fabuła, która nie konkuruje z następstwem rzekomych scen seksu Trudnyi sporo książek, jeśli pierwszy film jest dobry. Zrób to jeszcze raz 365 dni: ten dzień I to cieszy publiczność, jeśli oceniamy go po szybkim awansie w światowym rankingu.

Czytaj:

365 dni: Wszystkie szczegóły dotyczące trzeciej części
Elisabeth Moss w wiadomości świetlnyJego nowa seria: Ofiary muszą mieć głos.
HBO potwierdza odnowienie figlarka na sezon 2

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.