Kontynuacja integracji Audaxa z kontynuacją rynku: aprecjacja i deprecjacja

Kontynuacja integracji Audaxa z kontynuacją rynku: aprecjacja i deprecjacja

Audax Renovables właśnie wygrał przetarg publiczny ogłoszony przez Uniwersytet w Burgos Dostarcza energię elektryczną do wszystkich budynków, zarówno dla źródeł wysokiego, jak i niskiego napięcia. Po złożeniu najkorzystniejszej oferty 28 kwietnia ruszyła właśnie umowa na dostawę 5,5 mln kilowatogodzin energii elektrycznej, aby uczelnia mogła wykonać swoją pracę. Jeśli uwzględni się przedłużenie o rok, kwota przekroczy 1,7 mln euro.

Ale oprócz dostarczania energii elektrycznej, zakontraktowane zdolności każdego punktu dostaw zostaną przeanalizowane w celu określenia optymalnej zdolności kontraktowej i przyczynią się do obniżenia kosztów energii uniwersytetu.

A) Tak, Dołącza do tego, co zostało osiągnięte zaledwie kilka dni temu, aby zasilić RTVE, Przez następne dwa lata, który wygrał z Nexusem, z kontraktem przekraczającym 25 mln euro dla firmy.

Na wykresie akcji widzimy, jaka jest wartość Poruszanie się ze stratami przekraczającymi 8,25 w ostatnim miesiącu, Ze względu na wagę niedźwiedzi w ich udziale rezygnuje z tego, co do tej pory zdobyły, wchodząc w stan równowagi z rynkiem i odchodząc od poziomu 2 euro na akcję, który nie został osiągnięty od 28 kwietnia.

Wykres akcji Audax

Konsensus rynkowy 35 Ibex

Potencjał dla wszystkich akcji Ibex 35 w maju. Dowiedz się, czy wszystkie akcje są zgodne z rynkiem.

Ale pomimo tego, że Zapewnij sobie bezpieczeństwo z większością krótkich pozycji na rynku, Prawda jest taka, że ​​nie mają jasności co do potencjału cięć. Obecnie ta niedźwiedzia obecność pozostaje niezmieniona, wynosząc 6,05%, w kolejności dywergencji, 12 kwietnia, z Linden Advisors i 1,29% mniej przez Audax, BNP Paribás posiadający 0,69% swojego kapitału akcyjnego wraz z 2,13% należącą do korporacji Citadel Europe. Również Polar AM jest w 0,82% i 1,12% własnością DEShaw & Co. Również od marca.

Jej szef, wypowiadając się w ostatnich dniach na temat strategii inwestycyjnych, podkreślał, że firma „To globalna, niezależna firma energetyczna wytwarzająca w 100% energię odnawialną.. Na poziomie wytwórczym Grupa Audax zarządza portfelem ponad 2400 MW projektów wytwarzania energii odnawialnej na różnych etapach. Posiada portfel projektów o mocy 91 MW na farmach wiatrowych w Hiszpanii, Francji i Polsce.

Dodał: „Ma 66 megawatów energii wiatrowej w budowie w Panamie. Ma również grupę projektów fotowoltaicznych w budowie o mocy 60 megawatów i mocy fotowoltaicznej 2281 megawatów na różnych etapach rozwoju, zlokalizowanych w Hiszpanii, Portugalii i Włochy. Odnośnie do dostaw energii elektrycznej i gazu. „W 100% odnawialne, grupa jest liderem energetycznym grupy w sektorze MŚP w Hiszpanii, zapewniając wydajne dostawy ponad 15 TWh energii handlowej poprzez proces integracji pionowej z wytwarzaniem 100% energii odnawialnej czynność. ’

Z fundamentalnego punktu widzenia, strateg inwestycyjny mówi nam Maria Mira „ Audax to firma z hiszpańskiego sektora energii odnawialnej, która ma największe możliwości wprowadzenia ulepszeń. Wszystkie porównane wskaźniki pokazują niedoszacowanie Audax w porównaniu ze średnią dla innych firm, a także współczynniki wypłacalności (DFN / EBITDA i DN / Equity) są bardziej korzystne dla Audax. Na podstawie naszej podstawowej oceny rekomendacja jest pozytywna dla Audax dla inwestycji średnio- / długoterminowej ”.

Podstawowe dane Audax

A jeśli spojrzymy z technicznego punktu widzenia, to wyraźne wskaźniki strategii inwestycyjnych pokazują, że wartość przesuwa się w trybie konsolidacji łącznie o 5 punktów na 10 możliwych. Wraz z długoterminowym trendem wzrostowym, długoterminowym wzrostem wolumenu i szerokim zakresem, średnio- i długoterminowa zmienność wartości maleje. Z drugiej strony średnioterminowy trend jest spadkowy, negatywny moment jest powolny i szybki, a wolumen transakcji spada w średnim okresie.

Jeśli chcesz poznać najbardziej zwyżkowe wartości na giełdzie, zarejestruj się bezpłatnie na stronie Strategie inwestycyjne

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *