Koreański aktor Lee Ji Han umiera po panice w Itaewon w Seulu w Korei Południowej podczas Halloween

Koreański aktor Lee Ji Han umiera po panice w Itaewon w Seulu w Korei Południowej podczas Halloween

dwie godziny temu , Koreańskie media lub k oznacza Zgłoszono śmierć 24-letniego południowokoreańskiego aktora i piosenkarza Lee Jihan Po uwikłaniu w tragedię Itaewon, Seul przeniósł się w nocy 29 października w środku obchodów Halloween.

W 2017 roku młodzież koreańska wzięła udział w drugim sezonie reality show Albo program survivalowy „Produkcja 101” z sieci telewizyjnej Mnet A zaledwie dwa lata później, w 2019 roku, zadebiutował jako aktor w koreańskim dramacie „Today was Another Nam Hyun Day”, gdzie zagrał główną rolę.

Koreański aktor i piosenkarz Lee Ji Han zmarł podczas ludzkiej paniki w Itaewon w Seulu

aktor Lee Jihan Był jedną z rannych ofiar tragedii Itaewon Co wydarzyło się w środku obchodów Halloween 29 października, ale zaledwie dwie godziny później, 30 lutego, jego agencja potwierdziła jego śmierć po tym, jak kilku byłych uczestników programu, w tym Park Hye Suk, Kim Do Hyun i Cho Jin Hyung, zaoferowało swoje kondolencje za pośrednictwem portalu społecznościowego.

„Mam nadzieję, że wszystkie ofiary, które wcześnie opuściły ten świat z powodu katastrofy Itaewon, mogą spoczywać w pokoju. Nie śmiem zrozumieć uczuć pogrążonych w żałobie rodzin, ale chcę im przekazać najgłębsze kondolencje.” Kim Do Hyun, była zawodniczka „Produce 101”, pisała w swoich opowieściach o: Instagram.

.

Z drugiej strony Twoja agencja 935 rozrywkaPodziel się oficjalnym oświadczeniem „To prawda, że ​​Li Ji Han zginął podczas wypadku w Itaewon 29 października. Mieliśmy nadzieję, że to nieprawda, ale kiedy usłyszeliśmy tę wiadomość, byliśmy zszokowani. Robimy to ostrożnie, ponieważ jego rodzina jest bardzo smutna. My módl się za zmarłych”. Można to przeczytać w oświadczeniu.

Najczęściej oglądane w telewizji Publimetro:

You May Also Like

About the Author: Nathaniel Sarratt

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *