Kreator: Wyjaśnienie zakończenia filmu Netflix | Wyjaśnienie końca zapomnianej miłości Znashur | Polska | Wideo | nanda nelt | Sława

Kreator: Wyjaśnienie zakończenia filmu Netflix |  Wyjaśnienie końca zapomnianej miłości  Znashur |  Polska |  Wideo |  nanda nelt |  Sława

Uwaga, uwaga spoiler. Film na podstawie powieści Tadeusza Dołęgi-Mostowicza pod tym samym tytułem „Uzdrowiciel” („Zapomniana miłość” w języku angielskim i „Znachor” w oryginale) Polski film Netfliksa Film w reżyserii Michała Gazdy, napisany przez Marcina Baczyńskiego i Mariusza Kuczewskiego, opowiada historię Rafała Wilczora, słynnego chirurga, który w wyniku napaści traci pamięć.

W rolach głównych występują Leszek Leshota, Maria Kowalske i Ignacy Liss. Film zaczyna się od uznania Wilczora za geniusza i awansu na dyrektora kliniki po uratowaniu biednego chłopca imieniem Stasz, co wzbudza zawodową zazdrość jego kolegi, doktora Jerzego Dobraneckiego.

Kiedy Rafa’a wraca do domu, odkrywa, że ​​jego żona… Beata uciekła z innym mężczyzną i zabrała córkę Marisię. Zdesperowany poszedł ich szukać i został zaatakowany. Podczas gdy niektórzy ich biją, pojawia się Jerzy Dobranecki, ale zamiast mu pomóc, zostawia go własnemu losowi. Policja znalazła jego płaszcz w pobliżu rzeki i przypuszcza, że ​​popełnił samobójstwo.

Rafał Wilczor ze swoim przyjacielem Jerzym Dobraneckim w polskim filmie „Uzdrowiciel” (fot. Netflix)

Co wydarzyło się pod koniec „El Curandero”?

Po 15 latach bohater opowieści”„Stał się wędrowcem, który nie pamięta nic ze swojej przeszłości i nazywa siebie Anthonym Kosibą”. I szuka czegoś, czego nawet nie zna. W drodze do innego miasta spotyka wdowę Zofię, która proponuje mu pracę w swoim młynie.

Tymczasem jej córka Maricia została młodą sierotą, która chce studiować medycynę, ale nie ma odpowiednich pieniędzy. Po śmierci ojczyma rozpoczyna pracę w barze, gdzie poznaje hrabiego Leszka, który zakochuje się w niej i, przynajmniej na początku, bezskutecznie próbuje ją uwieść.

Choć nawet nie pamięta, jak się nazywa, Rafay nadal podtrzymuje swoje umiejętności medyczne, dlatego stale pomaga pacjentomI tak dociera do Michela, najlepszego przyjaciela Marisii, który miał wypadek przy pracy, w wyniku którego stracił nogi. Młoda kobieta nie pozwala jednak na leczenie Anthony’emu Kosibie, ponieważ nie jest on lekarzem i ma już wsparcie lekarza LASIK.

Po akcji Leszka Marisia pozwala mu się do niej zalecać i w końcu zakochują się w sobie, co oczywiście nie podoba się rodzinie hrabiego, zwłaszcza jego matce. Jednak Leszek opuszcza dom, aby być ze swoją kochanką. Kiedy Michel nie odzyskuje już zdolności poruszania się w nogach, zgadza się, aby Anthony go operował.

Marisia zgadza się wyjść za Lezka, jednak ich historia staje się tragiczna w wyniku wypadku motocyklowego spowodowanego przez jednego z byłych zalotników młodej kobiety. Hrabia doznaje jedynie lekkich obrażeń i pomaga mu rodzina, zaś Marisia potrzebuje operacji głowy. Doktor Pawlicki odmawia jej leczenia z tego powodu Zofia kradnie jego narzędzia, aby Anthony mógł przeprowadzić operację.

Leszek oświadcza się Maricii w polskim filmie „Uzdrowiciel” (fot. Netflix)

Co oznacza zakończenie „El Curandero”?

Czy Rafał Wilczor odzyska pamięć?

Chociaż Anthony’emu udało się uratować Maricię, nadal wymaga opieki medycznej i leków, aby w pełni wyzdrowieć. „„Terapeuta” nie waha się szukać najlepszego lekarza, który ocali ukochaną młodą kobietę, nie wiedząc dlaczego. Kiedy udało mu się odnaleźć Jerzego Dobraneckiego, zdziwił się na widok starego znajomego, jednak nie zdradził niczego i zgodził się leczyć chorą kobietę.

Tak naprawdę chce tylko dopilnować, żeby Rafał nie odzyskał pamięci, żeby po swoim zniknięciu nie stracić wszystkiego, co osiągnął. Prosi nawet Zofię, aby natychmiast go poinformowała, jeśli jego partner ma jakieś wspomnienia z jego przeszłości.

Kiedy Marisia wraca do zdrowia, próbuje szukać Leszka, ale matka hrabiego unika spotkania, zapewniając syna, że ​​w wypadku zginęła jego dziewczyna, a listy młodej kobiety ukrywa Groził, że zgłosi Anthony’ego za praktykowanie medycyny bez dyplomu. Aby temu zapobiec, Marisia opuszcza miasto.

Ale Anthony woli poddać się władzom i być sądzonym za swoje przestępstwo. Dzięki interwencji ojca Leszek odkrywa prawdę i jest zdeterminowany, by odnaleźć ukochaną, a przy okazji odkrywa jego historię i to, że Rafał może być ojcem Marii.

„Kończy się przybyciem Marii na czas, by uratować ojca przed sądem. Po ujawnieniu jego prawdziwej tożsamości i zdemaskowaniu Dobranickiego Rafał jest w stanie wznowić życie z córką i Zofią. Pod koniec polskiego filmu Netflix obie pary pobierają się .

Rafał żeni się z Zofią na zakończenie polskiego filmu „Curandero” (fot. Netflix)

Powiązane wideo

„Berlín”: nowy serial ze świata „La casa de papel”, ogłaszający datę premiery w serwisie Netflix

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *