Krytyka, jaką spotkał film Netflixa

Krytyka, jaką spotkał film Netflixa

Netflixa Niedawno wydany Uzdrowiciel, Polski film, który olśnił widza mocną dramatyczną historią. Film reżyseruje Michał Gazda Na podstawie powieści Tadeusz Dolja Mostojevic. Z drugiej strony obsada składa się z Leszka Leszota, Marii Kowalskiej, Ignasi Liz I Izabela Cunha -Między innymi-. W oficjalnym podsumowaniu podano, co następuje: „Utraciwszy rodzinę i pamięć, człowiek, który był szanowanym chirurgiem, ma szansę zrehabilitować się, gdy spotyka kogoś ze swojej przeszłości”.

Film zebrał pozytywne recenzje. W DMT Oni napisali: Uzdrowiciel To piękny film. Chcielibyśmy poświęcić więcej czasu na wspominanie Rafała Wilczora.Ale w każdym razie prawdą jest, że przez ostatnie 15 minut filmu byliśmy podekscytowani. Niewiele thrillerów wywołuje taki niepokój jak ten w tamtych czasach. Polecamy go każdemu i jest to jeden z filmów tego roku, którego nie można przegapić.”

Czarodziej (2023).

Rozmawiali o tej samej ostatniej części Czasy Midgardu: „Zakończenie trochę mnie rozczarowało. Wszystko szło dobrze, dopóki nie postanowiono tego zepsuć. Ostatnie 15 minut filmu. ” Zapomniana miłość To było robione i pisane w pośpiechu.” Ze swojej strony w Film-Rezensionen mówili o słabych stronach scenariusza: „Historia jest tak wymyślona i oburzająca, że ​​lepiej się nad nią zastanowić, zanim zaczniesz. Dotyczy to nie tylko sytuacji wyjściowej. Nawet później będą pewne rzeczy, których nie powinieneś już kwestionować.„.

I wreszcie od tego czasu Bajt Rozrywka Podkreślili także pewne aspekty scenariusza, które wydają się nie zostać w pełni zrealizowane: „Zaprezentowanie w filmie napiętych relacji i złożoności przyjaźni dodaje narracji głębi, ale Nie opisuje dostatecznie fabuły. Można było uwzględnić więcej szczegółów, aby wzbogacić historię i stworzyć bogate tło dla emocjonalnej podróży„.

Obejrzyj zwiastun filmu Uzdrowiciel Następny:

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *