Krytyka jednego z najczęściej oglądanych filmów w serwisie Netflix – Film i telewizja – Kultura

Joel Kinman Starał się być silnym i rozsądnym aktorem w dramacie i napięciu. Zrobił to z The Killing w 2011; Nie udało się to trzy lata później z nową wersją Robocop To nie zadziałało, a on również miał pecha, będąc częścią Suicide Squad, próbując to zrobić DC Comics Co w 2016 roku nie przekonało.

Ale 41-letni aktor wciąż się trzymał i wydawało się, że znalazł projekt, który spełnił jego oczekiwania: Śmiertelne podejrzenie (Informator).

Nie będąc zbyt głębokim ani zaskakującym w thrillerze akcji, film ten zdołał stać się jednym z najlepszych filmów tygodnia na Netflix, a co najważniejsze, dał protagoniście przestrzeń, aby starał się nie być tylko bohaterem przeciwko linom w nie do zniesienia pozycja.

Możesz także przeczytać: To będzie 4 sezon „Opowieści podręcznej”

Cóż, tak naprawdę pojawia się ten napięty policyjny spisek i dramat rodzinny, gdy polski infiltrator mafijny trafia do więzienia, próbując dowiedzieć się, w jaki sposób przemyt narkotyków rozprzestrzenia się w więzieniu, a tym samym zakłóca biznes.

Kinman (Jako Peter Koslow) Wiarygodny jako twardziel, który nie ma nic przeciwko okazywaniu słabości i bólu.

Ponadto przejmuje cały ciężar opowieści i wyróżnia się na tle innych postaci, które podążają za linią klasycznego stereotypu gatunku: Agenci walczący moralnieSkorumpowani bossowie i zbuntowani policjanci próbujący coś zmienić.

Jest też ekstremalna karykatura złowrogiego europejskiego gangstera, której można się spodziewać w filmie najbardziej.

Możesz też przeczytać: Oto statki, które definiują Gwiezdne Wojny.

https://www.youtube.com/watch?v=lFGyg9Z-g

Nie brakuje też ekstremalnie kreskówkowego obrazu złowrogiego europejskiego gangstera, który jest być może najbardziej oczekiwanym w filmie.

Jednak szacuje się, że poza tymi wspólnymi miejscami, Śmiertelne podejrzenie Udaje mu się przyciągnąć uwagę widza i przyciągnąć jego uwagę, a ponadto bardzo dobrze zarządza momentami akcji i przemocy, opierając się na dramacie działającym w granicach rozrywki i błyskotliwości bohatera, który ujawnia ten film.

Chociaż potrzeba, aby Kinnaman skutecznie świecił przed kamerą, oznacza, że ​​nie wykorzystuje się luksusowych tłumaczy, takich jak Rosamund Pike (nie martw się, zaopiekuję się tobą), Cliff Owen (Chłopcy mężczyzn) S. Anna de Armas (Między nożami a tajemnicami), która tylko spełnia swoją rolę w fabule, nie dając zbyt wielu niuansów. Śmiertelne podejrzenie to tak naprawdę szybko trawiący się kęs, który czasami świeci i gubi się w innych, ale ostatecznie nie obciąża widza.

Andres Hoyos Vargas
Zaślepki kablowe

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *