Krytyka jednego z najczęściej oglądanych filmów w serwisie Netflix – Film i telewizja – Kultura

Joel Kinman Starał się być silnym i rozsądnym aktorem w dramacie i napięciu. Zrobił to z The Killing w 2011; Nie udało się to trzy lata później z nową wersją Robocop To nie zadziałało, a on również miał pecha, będąc częścią Suicide Squad, próbując to zrobić DC Comics Co w 2016 roku nie przekonało.

Ale 41-letni aktor wciąż się trzymał i wydawało się, że znalazł projekt, który spełnił jego oczekiwania: Śmiertelne podejrzenie (Informator).

Nie będąc zbyt głębokim ani zaskakującym w thrillerze akcji, film ten zdołał stać się jednym z najlepszych filmów tygodnia na Netflix, a co najważniejsze, dał protagoniście przestrzeń, aby starał się nie być tylko bohaterem przeciwko linom w nie do zniesienia pozycja.

Możesz także przeczytać: To będzie 4 sezon „Opowieści podręcznej”

Cóż, tak naprawdę pojawia się ten napięty policyjny spisek i dramat rodzinny, gdy polski infiltrator mafijny trafia do więzienia, próbując dowiedzieć się, w jaki sposób przemyt narkotyków rozprzestrzenia się w więzieniu, a tym samym zakłóca biznes.

Kinman (Jako Peter Koslow) Wiarygodny jako twardziel, który nie ma nic przeciwko okazywaniu słabości i bólu.

Ponadto przejmuje cały ciężar opowieści i wyróżnia się na tle innych postaci, które podążają za linią klasycznego stereotypu gatunku: Agenci walczący moralnieSkorumpowani bossowie i zbuntowani policjanci próbujący coś zmienić.

Jest też ekstremalna karykatura złowrogiego europejskiego gangstera, której można się spodziewać w filmie najbardziej.

Możesz też przeczytać: Oto statki, które definiują Gwiezdne Wojny.

https://www.youtube.com/watch?v=lFGyg9Z-g

Nie brakuje też ekstremalnie kreskówkowego obrazu złowrogiego europejskiego gangstera, który jest być może najbardziej oczekiwanym w filmie.

Jednak szacuje się, że poza tymi wspólnymi miejscami, Śmiertelne podejrzenie Udaje mu się przyciągnąć uwagę widza i przyciągnąć jego uwagę, a ponadto bardzo dobrze zarządza momentami akcji i przemocy, opierając się na dramacie działającym w granicach rozrywki i błyskotliwości bohatera, który ujawnia ten film.

Chociaż potrzeba, aby Kinnaman skutecznie świecił przed kamerą, oznacza, że ​​nie wykorzystuje się luksusowych tłumaczy, takich jak Rosamund Pike (nie martw się, zaopiekuję się tobą), Cliff Owen (Chłopcy mężczyzn) S. Anna de Armas (Między nożami a tajemnicami), która tylko spełnia swoją rolę w fabule, nie dając zbyt wielu niuansów. Śmiertelne podejrzenie to tak naprawdę szybko trawiący się kęs, który czasami świeci i gubi się w innych, ale ostatecznie nie obciąża widza.

Andres Hoyos Vargas
Zaślepki kablowe

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *