Kto jest właścicielem Tiendas ara?

Kto jest właścicielem Tiendas ara?

Ara jest międzynarodową spółką grupy Jerome Martinsdedykowane do sprzedaży „detalicznej”, sprzedaży detalicznej produktów bezpośrednio do ogółu społeczeństwa w małych ilościach.

Jak podaje jej oficjalna strona internetowa, firma „stworzyła własne marki rozwijane w modelu współpracy, skupiając się na kolumbijskim przemyśle”. Dowiedz się więcej o portugalskiej firmie.

Jeronimo Martins z siedzibą w Portugalii, To portugalska firma zajmująca się dystrybucją artykułów spożywczych i produkcją łatwo psujących się towarów konsumpcyjnych. Według jej oficjalnej strony ma więcej niż 230 lat doświadczenia w branży spożywczej.

powiązane tematy

Grupa docelowa tej firmy składa się z milionów konsumentów Portugalia, Polska i Kolumbia.

(Przeczytaj także: Cadena Ara kupuje sklepy w dzielnicach i miasteczkach.)

Dystrybucja artykułów spożywczych jest jej główną działalnością i stanowi ponad 98% skonsolidowanej sprzedaży grupy. Największym biznesem firmy jest polska sieć sklepów spożywczych Pedronka. W Portugalii występuje w Pingo Doce w sektorze supermarketów i Recheio w sprzedaży hurtowej.

w razie czego teraz Rozpoczęła działalność w Kolumbii w 2012 rokupod nazwą Tiendas ara. Jej pierwszy sklep został otwarty w Pereirze 10 lat temu. Posiadają sklepy we wszystkich regionach kraju, m.in 20 mieszkańw tym Antioquia, Boyaca, Cesar, Cordoba, Huila, Valle del Cauca.

(Czytaj dalej: Ara obstawia franczyzy z właścicielami sklepów, aby rozszerzyć działalność na Kolumbię.)

W listopadzie ubiegłego roku przybyli Numer sklepu 1000 w Kolumbii A jak powiedział Portafolio Pedro Leandro, dyrektor generalny portugalskiej firmy w listopadzie 2022 r., obliczyli koniec roku na 13 000 miejsc pracy.

Misją Tiendas ara, zgodnie z jej oficjalnymi informacjami, jest „demokratyzacja dostępu do wysokiej jakości żywności, w ramach modelu charakteryzującego się bliskością, wydajnością, jakością i dobrą obsługą, siłą produktów naszej marki własnej, a przede wszystkim niskimi cenami przez 365 dni w roku”. rok”.

(Możesz być zainteresowany: Olympic Series stawia na Tiendas Ísimo, który zastąpi Justo i Bueno).

Według informacji opublikowanych przez EL TIEMPO, w 2019 roku otrzymali finansowanie od Międzynarodowej Korporacji Finansowej (IFC), członka Grupy Banku Światowego, na 93 miliony dolarów do ekspansji w kraju.

Obecnie, według Portfolio, zaproponowali inwestycję 1 miliard euro W ciągu najbliższych pięciu lat do rozbudowy.

Wpisz zakres liczbowy

czas

Więcej wiadomości

Kim są właściciele Dollarcity? Tak to zostało założone.

W najbliższych latach Falabella może zamknąć nawet 10% swoich sklepów.

Ikea planuje rozpocząć sprzedaż „online” po otwarciu w Bogocie.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *