Kto zabił Sarah: 10 zaleceń Netflix, jeśli lubisz meksykańską serię | Kto zabił Sarah | Seria Nnda nnlt | Meksyk

Od premiery 24 marca 2021 r. – Kto zabił Sarę? Stała się jedną z najbardziej udanych serii Netflix. Meksykańskiemu pisarzowi, z Manolo Cardoną w roli głównej, udało się przyciągnąć rzesze widzów w różnych krajach dzięki historii pełnej napięcia, dramatu i licznych wydarzeń fabularnych.

więcej informacji: Kto zabił Sarah?: 3 pytania, na które musisz odpowiedzieć w sezonie 3

– Kto zabił Sarę? Opowiada historię Alexa Guzmána, mężczyzny, który niesłusznie spędził 18 lat w więzieniu za zabicie swojej siostry Sarah, a po odzyskaniu wolności mści się na Lazcano, rodzinie stojącej za wszystkimi jego nieszczęściami.

W pierwszych dwóch sezonach – Kto zabił Sarę? Widzowie siedzieli na krawędzi swoich siedzeń, czekając, aby dowiedzieć się, kto był odpowiedzialny za śmierć Sary. Jeśli podoba Ci się tego rodzaju historia, opowiemy Ci o innych serialach Netflix, które możesz zobaczyć.

Manolo Cardona gra Alexa Guzmana w Who Killed Sarah? (Zdjęcie: Netflix)

więcej informacji: – Kto zabił Sarę? 2: Co stało się z każdym z bohaterów pod koniec drugiego sezonu

10. Niewinni (2021)

„El inocente” to oryginalny hiszpański serial w serwisie Netflix, oparty na powieści Harlana Cobena pod tym samym tytułem. W rolach głównych Mario Casas, Aura Garrido, Alexandra Jimenez, Jose Coronado i inni. Powieść została wydana 30 kwietnia 2021 roku i składa się z ośmiu rozdziałów.

Streszczenie: Pewnej nocy dziewięć lat temu Matteo niewinnie pośredniczył w bójce i został mordercą. Teraz jest byłym kanciarzem, który niczego nie bierze za pewnik. Jego partnerka, Olivia, jest w ciąży i oboje będą mieli swój wymarzony dom. Niewytłumaczalny telefon z komórki Olivii wprawia Matteo w zakłopotanie, który wyrusza w szalony wyścig, by odkryć prawdę. Jego niewinność zostanie ponownie zakwestionowana, tym razem przez Lorenę, inspektora policji prowadzącego dochodzenie w sprawie samobójstwa.

9. „Under COVER: Operation ECSTASY” (2019)

„Undercover: Operation Ecstasy” to belgijski serial telewizyjny stworzony przez Piet Matthys i Nico Moolenaar. Pierwszy sezon miał premierę na Netflix 3 maja 2019 roku, a po sukcesach w takich krajach jak Francja, Szwajcaria czy Holandia platforma streamingowa zdecydowała się go odnowić na drugi sezon, który trafił do katalogu w listopadzie 2020 roku.

Streszczenie: Ten ekscytujący film przedstawia Ferry Bowman, jednego z największych handlarzy narkotyków na świecie. Głównym działaniem związanym z tym tematem jest produkcja leków w małym miasteczku na granicy Holandii i Belgii. Jednak ich „udany” biznes został poddany kontroli władz, które wysłały dwóch tajnych agentów udających małżeństwo, aby zinfiltrowali miasto i całkowicie zniszczyli ich sieć.

8. „ELITE” (2018)

„Elite” to hiszpański serial, który został wprowadzony do serwisu Netflix w 2018 roku w 190 krajach na całym świecie. Odniósł międzynarodowy sukces i pozwolił zdobyć sławę jego głównym aktorom: między innymi Marii Pedrazie, Miguelowi Bernardo, Miguelowi Hiranowi, Aaronowi Piperowi, Alvaro Rico, Esther Exposito, Dana Paula. Film zbliża się do premiery swojego czwartego sezonu 18 czerwca br.

Streszczenie: „Elita” opowiada o życiu grupy uczniów ekskluzywnej prywatnej szkoły „Las Encinas”, do której przyjeżdża trzech nowych stypendystów z klasy robotniczej i gdzie różnice między bogatymi a pokornymi prowadzą do morderstw. Druga część dotyczy zaginięcia ucznia w szkole, a trzecia dotyczy nowego morderstwa wśród uczniów. We wszystkich trzech sezonach historia jest opowiadana w skokach czasu wywołanych retrospekcjami, gdy dochodzenie policyjne i wydarzenia mieszają się.

7. „Wada” (2017)

„The Wrong” to tajemniczy amerykański serial telewizyjny oparty na powieści Petry Hamsfehr. Premiera pierwszego sezonu odbyła się 2 sierpnia 2017 roku i spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem przez publiczność. W marcu 2018 roku USA Network przedłużyła serię na sequel, który skupiał się na detektywie granym przez Billa Pullmana. Trzecia część została wyemitowana 6 lutego 2020 roku.

Streszczenie: W pierwszym sezonie detektyw Harry Ambrose ma za zadanie przeprowadzić dokładne śledztwo w sprawie wydarzeń, które miały miejsce po tym, jak młoda matka zabiła mężczyznę publicznie iw biały dzień. W części drugiej Ambrose wraca do swojego rodzinnego miasta, aby poznać sekrety, które mieszkańcy miasta chcą pogrzebać. W trzeciej części to, co wydawało się rutynowym śledztwem, wkrótce zmieni się drastycznie w jeden z najbardziej niebezpiecznych i niepokojących przypadków w karierze Ambrose’a.

6. „Czarna lista” (2013)

Czarna lista to amerykański serial telewizyjny napisany przez Johna Buckinkampa, z udziałem Jamesa Spadera, Megan Boone, Diego Clattenhoffa i Ryana Egolda. Pierwszy sezon miał premierę 23 września 2013 roku w NBC, a sukces powieści utrzymał ją na antenie przez osiem sezonów i została odnowiona do dziewiątej części, która może oznaczać koniec serii.

Streszczenie: Genialny przestępca poddaje się i decyduje się pomóc FBI w aresztowaniu innych zbirów, tylko jeśli będzie współpracował z Elizabeth Kane, nowym redaktorem. James Spader otrzymał dwie nominacje do Złotego Globu za rolę głównego przestępcy Red Readingtona.

5. „Nowy Amsterdam” (2018)

„New Amsterdam” to amerykański serial telewizyjny o medycynie. Premiera miała miejsce 25 września 2018 roku na antenie NBC. Seria jest inspirowana dziełem literackim Dwunastu pacjentów: życie i śmierć w szpitalu Bellevue, książką napisaną przez dr Erica Mannheimera, który został dyrektorem medycznym szpitala Bellevue w Nowym Jorku. Do tej pory wyemitowano trzy sezony.

Streszczenie: Max Goodwin jest nowym dyrektorem medycznym tak zwanego „New Amsterdam Hospital”, najstarszego szpitala publicznego w Stanach Zjednoczonych. Od przyjazdu wkrótce podejmie drastyczne decyzje, aby poprawić opiekę nad pacjentami – osobami z Ebolą, więźniami, a nawet prezydentem Stanów Zjednoczonych – przy niewielkich funduszach, jakie posiada. Ale Max ma tajemnicę przed swoimi kumplami: ma raka. Borykając się z problemami, które pojawiają się w szpitalu, chce odzyskać ciężarną żonę.

4. „Halston” (2021)

„Halston” to miniserial Netflix napisany przez Ryana Murphy’ego z Ewanem McGregorem w roli głównej. Jego historia obraca się wokół słynnego amerykańskiego projektanta mody, którego opanowała własna osobowość i którego życie naznaczone było ekscesami. Premiera miała miejsce 14 maja 2021 roku w serwisie Netflix.

Streszczenie: Roy Halston był amerykańskim projektantem mody, który u szczytu swojej kariery postanowił robić interesy z grupą firm. Decyzja, która pozwala mu uzyskać finansowanie, ale w dłuższej perspektywie oznacza sprzedaż swojego znaku towarowego, a co najważniejsze, jego nazwiska.

3. „EL PANTANO” (2020)

„El Pantano” to hiszpański serial telewizyjny wyprodukowany przez BocaBoca i wyemitowany przez Antena 3 w 2003 roku. Po raz pierwszy został wyświetlony w serwisie Netflix w 2020 roku.

Podsumowanie: To seria pięciu odcinków, w których morderstwo i samobójstwo w mieście w Polsce, niedaleko granic byłej NRD, ujawnia spisek korupcyjny i współdziałanie przywódców politycznych policji państwowej ze społeczeństwem. .

2- „CZERWONE NIEBO” (2021)

„Sky Rojo” to oryginalny hiszpański serial Netflix. W rolach głównych Veronica Sanchez, Lally Esposito, Miguel Angel Silvestre, Prisoner of Etxandia, Enrique Okker i Yanni Prado, został wydany 19 marca 2021 roku. Serial został napisany przez Alexa Pena i Esther Martinez Lobato i zawiera 8 odcinków po 25 minut każdy.

Streszczenie: Wendy (Lali Esposito), Coral (Veronica Sanchez) i Gina (Yanni Prado) to trzy prostytutki uciekające z klubu stewardess po porzuceniu alfonsa, dla którego pracowali. Dzieje się tak po ciężkich walkach, które zakończyły się poważnymi obrażeniami i sparaliżowaniem połowy ciała. Cała trójka decyduje się uciec, wiedząc, że to, co zrobili, jest niewybaczalne. Nie żyją i jedyne, co im pozostało, to ucieczka lądem.

1. „Berlińskie psy” (2018)

„Berlin Dogs” to niemiecki serial wyreżyserowany przez Christiana Alvarta, przedstawiający korupcję, mafię, przestępczość i wątki kulturowe. Został wydany 7 grudnia 2018 roku

Streszczenie: Berlin Dogs opowiada historię dwóch badaczy z przeciwnymi postaciami, którzy wbrew swojej woli utworzyli drużynę. Razem toczą walkę o wpływy z berlińskim podziemiem, który konfrontuje ich z ludzkimi słabościami i działalnością przestępczą. Po której stronie prawa byliby w rzeczywistości?

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *