Kto zabił Sarah: 10 zaleceń Netflix, jeśli lubisz meksykańską serię | Kto zabił Sarah | Seria Nnda nnlt | Meksyk

Od premiery 24 marca 2021 r. – Kto zabił Sarę? Stała się jedną z najbardziej udanych serii Netflix. Meksykańskiemu pisarzowi, z Manolo Cardoną w roli głównej, udało się przyciągnąć rzesze widzów w różnych krajach dzięki historii pełnej napięcia, dramatu i licznych wydarzeń fabularnych.

więcej informacji: Kto zabił Sarah?: 3 pytania, na które musisz odpowiedzieć w sezonie 3

– Kto zabił Sarę? Opowiada historię Alexa Guzmána, mężczyzny, który niesłusznie spędził 18 lat w więzieniu za zabicie swojej siostry Sarah, a po odzyskaniu wolności mści się na Lazcano, rodzinie stojącej za wszystkimi jego nieszczęściami.

W pierwszych dwóch sezonach – Kto zabił Sarę? Widzowie siedzieli na krawędzi swoich siedzeń, czekając, aby dowiedzieć się, kto był odpowiedzialny za śmierć Sary. Jeśli podoba Ci się tego rodzaju historia, opowiemy Ci o innych serialach Netflix, które możesz zobaczyć.

Manolo Cardona gra Alexa Guzmana w Who Killed Sarah? (Zdjęcie: Netflix)

więcej informacji: – Kto zabił Sarę? 2: Co stało się z każdym z bohaterów pod koniec drugiego sezonu

10. Niewinni (2021)

„El inocente” to oryginalny hiszpański serial w serwisie Netflix, oparty na powieści Harlana Cobena pod tym samym tytułem. W rolach głównych Mario Casas, Aura Garrido, Alexandra Jimenez, Jose Coronado i inni. Powieść została wydana 30 kwietnia 2021 roku i składa się z ośmiu rozdziałów.

Streszczenie: Pewnej nocy dziewięć lat temu Matteo niewinnie pośredniczył w bójce i został mordercą. Teraz jest byłym kanciarzem, który niczego nie bierze za pewnik. Jego partnerka, Olivia, jest w ciąży i oboje będą mieli swój wymarzony dom. Niewytłumaczalny telefon z komórki Olivii wprawia Matteo w zakłopotanie, który wyrusza w szalony wyścig, by odkryć prawdę. Jego niewinność zostanie ponownie zakwestionowana, tym razem przez Lorenę, inspektora policji prowadzącego dochodzenie w sprawie samobójstwa.

9. „Under COVER: Operation ECSTASY” (2019)

„Undercover: Operation Ecstasy” to belgijski serial telewizyjny stworzony przez Piet Matthys i Nico Moolenaar. Pierwszy sezon miał premierę na Netflix 3 maja 2019 roku, a po sukcesach w takich krajach jak Francja, Szwajcaria czy Holandia platforma streamingowa zdecydowała się go odnowić na drugi sezon, który trafił do katalogu w listopadzie 2020 roku.

Streszczenie: Ten ekscytujący film przedstawia Ferry Bowman, jednego z największych handlarzy narkotyków na świecie. Głównym działaniem związanym z tym tematem jest produkcja leków w małym miasteczku na granicy Holandii i Belgii. Jednak ich „udany” biznes został poddany kontroli władz, które wysłały dwóch tajnych agentów udających małżeństwo, aby zinfiltrowali miasto i całkowicie zniszczyli ich sieć.

8. „ELITE” (2018)

„Elite” to hiszpański serial, który został wprowadzony do serwisu Netflix w 2018 roku w 190 krajach na całym świecie. Odniósł międzynarodowy sukces i pozwolił zdobyć sławę jego głównym aktorom: między innymi Marii Pedrazie, Miguelowi Bernardo, Miguelowi Hiranowi, Aaronowi Piperowi, Alvaro Rico, Esther Exposito, Dana Paula. Film zbliża się do premiery swojego czwartego sezonu 18 czerwca br.

Streszczenie: „Elita” opowiada o życiu grupy uczniów ekskluzywnej prywatnej szkoły „Las Encinas”, do której przyjeżdża trzech nowych stypendystów z klasy robotniczej i gdzie różnice między bogatymi a pokornymi prowadzą do morderstw. Druga część dotyczy zaginięcia ucznia w szkole, a trzecia dotyczy nowego morderstwa wśród uczniów. We wszystkich trzech sezonach historia jest opowiadana w skokach czasu wywołanych retrospekcjami, gdy dochodzenie policyjne i wydarzenia mieszają się.

7. „Wada” (2017)

„The Wrong” to tajemniczy amerykański serial telewizyjny oparty na powieści Petry Hamsfehr. Premiera pierwszego sezonu odbyła się 2 sierpnia 2017 roku i spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem przez publiczność. W marcu 2018 roku USA Network przedłużyła serię na sequel, który skupiał się na detektywie granym przez Billa Pullmana. Trzecia część została wyemitowana 6 lutego 2020 roku.

Streszczenie: W pierwszym sezonie detektyw Harry Ambrose ma za zadanie przeprowadzić dokładne śledztwo w sprawie wydarzeń, które miały miejsce po tym, jak młoda matka zabiła mężczyznę publicznie iw biały dzień. W części drugiej Ambrose wraca do swojego rodzinnego miasta, aby poznać sekrety, które mieszkańcy miasta chcą pogrzebać. W trzeciej części to, co wydawało się rutynowym śledztwem, wkrótce zmieni się drastycznie w jeden z najbardziej niebezpiecznych i niepokojących przypadków w karierze Ambrose’a.

6. „Czarna lista” (2013)

Czarna lista to amerykański serial telewizyjny napisany przez Johna Buckinkampa, z udziałem Jamesa Spadera, Megan Boone, Diego Clattenhoffa i Ryana Egolda. Pierwszy sezon miał premierę 23 września 2013 roku w NBC, a sukces powieści utrzymał ją na antenie przez osiem sezonów i została odnowiona do dziewiątej części, która może oznaczać koniec serii.

Streszczenie: Genialny przestępca poddaje się i decyduje się pomóc FBI w aresztowaniu innych zbirów, tylko jeśli będzie współpracował z Elizabeth Kane, nowym redaktorem. James Spader otrzymał dwie nominacje do Złotego Globu za rolę głównego przestępcy Red Readingtona.

5. „Nowy Amsterdam” (2018)

„New Amsterdam” to amerykański serial telewizyjny o medycynie. Premiera miała miejsce 25 września 2018 roku na antenie NBC. Seria jest inspirowana dziełem literackim Dwunastu pacjentów: życie i śmierć w szpitalu Bellevue, książką napisaną przez dr Erica Mannheimera, który został dyrektorem medycznym szpitala Bellevue w Nowym Jorku. Do tej pory wyemitowano trzy sezony.

Streszczenie: Max Goodwin jest nowym dyrektorem medycznym tak zwanego „New Amsterdam Hospital”, najstarszego szpitala publicznego w Stanach Zjednoczonych. Od przyjazdu wkrótce podejmie drastyczne decyzje, aby poprawić opiekę nad pacjentami – osobami z Ebolą, więźniami, a nawet prezydentem Stanów Zjednoczonych – przy niewielkich funduszach, jakie posiada. Ale Max ma tajemnicę przed swoimi kumplami: ma raka. Borykając się z problemami, które pojawiają się w szpitalu, chce odzyskać ciężarną żonę.

4. „Halston” (2021)

„Halston” to miniserial Netflix napisany przez Ryana Murphy’ego z Ewanem McGregorem w roli głównej. Jego historia obraca się wokół słynnego amerykańskiego projektanta mody, którego opanowała własna osobowość i którego życie naznaczone było ekscesami. Premiera miała miejsce 14 maja 2021 roku w serwisie Netflix.

Streszczenie: Roy Halston był amerykańskim projektantem mody, który u szczytu swojej kariery postanowił robić interesy z grupą firm. Decyzja, która pozwala mu uzyskać finansowanie, ale w dłuższej perspektywie oznacza sprzedaż swojego znaku towarowego, a co najważniejsze, jego nazwiska.

3. „EL PANTANO” (2020)

„El Pantano” to hiszpański serial telewizyjny wyprodukowany przez BocaBoca i wyemitowany przez Antena 3 w 2003 roku. Po raz pierwszy został wyświetlony w serwisie Netflix w 2020 roku.

Podsumowanie: To seria pięciu odcinków, w których morderstwo i samobójstwo w mieście w Polsce, niedaleko granic byłej NRD, ujawnia spisek korupcyjny i współdziałanie przywódców politycznych policji państwowej ze społeczeństwem. .

2- „CZERWONE NIEBO” (2021)

„Sky Rojo” to oryginalny hiszpański serial Netflix. W rolach głównych Veronica Sanchez, Lally Esposito, Miguel Angel Silvestre, Prisoner of Etxandia, Enrique Okker i Yanni Prado, został wydany 19 marca 2021 roku. Serial został napisany przez Alexa Pena i Esther Martinez Lobato i zawiera 8 odcinków po 25 minut każdy.

Streszczenie: Wendy (Lali Esposito), Coral (Veronica Sanchez) i Gina (Yanni Prado) to trzy prostytutki uciekające z klubu stewardess po porzuceniu alfonsa, dla którego pracowali. Dzieje się tak po ciężkich walkach, które zakończyły się poważnymi obrażeniami i sparaliżowaniem połowy ciała. Cała trójka decyduje się uciec, wiedząc, że to, co zrobili, jest niewybaczalne. Nie żyją i jedyne, co im pozostało, to ucieczka lądem.

1. „Berlińskie psy” (2018)

„Berlin Dogs” to niemiecki serial wyreżyserowany przez Christiana Alvarta, przedstawiający korupcję, mafię, przestępczość i wątki kulturowe. Został wydany 7 grudnia 2018 roku

Streszczenie: Berlin Dogs opowiada historię dwóch badaczy z przeciwnymi postaciami, którzy wbrew swojej woli utworzyli drużynę. Razem toczą walkę o wpływy z berlińskim podziemiem, który konfrontuje ich z ludzkimi słabościami i działalnością przestępczą. Po której stronie prawa byliby w rzeczywistości?

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *