Kuba i Nikaragua ratyfikują wolę zacieśnienia stosunków

Bruno Rodríguez Parilla, minister spraw zagranicznych Kuby, i jego nikaraguański odpowiednik Denis Moncada potwierdzili dziś swoje pragnienie dalszego umacniania trwałych więzi braterstwa, solidarności i współpracy, które jednoczą ich narody i rządy.

Hawana, 27 października (ACN) Grill Bruno RodriguezaMinister Spraw Zagranicznych Kuby i jego odpowiednik z Nikaragua, Denis MoncadaDziś poparli wolę dalszego wzmacniania silnych więzi braterstwa, solidarności i współpracy, które jednoczą ich narody i rządy.

Kubański minister spraw zagranicznych określił spotkanie ze swoim nikaraguańskim odpowiednikiem na Twitterze jako spotkanie braterskie, które odbyło się w Buenos Aires, stolicy Argentyny, gdzie udali się, by wziąć udział w 23. spotkaniu ministrów spraw zagranicznych Grupy Ameryki Łacińskiej i Karaibów Zjednoczonych (CELAC), która odbyła się w najbliższą środę.

„Na braterskim spotkaniu z ministrem spraw zagranicznych Nikaragui Denisem Moncadą potwierdziliśmy wolę dalszego umacniania trwałych więzi braterstwa, solidarności i współpracy, które jednoczą nasze narody i rządy”.


Rodriguez Parilla przewodniczył delegacji kubańskiej na spotkaniu ministrów spraw zagranicznych CELAC oraz na trzecim szczycie CELAC i UE, który odbył się dzisiaj.

You May Also Like

About the Author: Nathaniel Sarratt

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *