Kubański reggaeton aresztowany za uderzenie wozu strażackiego pałką – Telemundo Miami (51)

Kubański reggaeton aresztowany za uderzenie wozu strażackiego pałką - Telemundo Miami (51)

Wóz strażacki Miami-Dade, który natychmiast uruchomił syrenę, rozbił się, podczas gdy bohater wypadku na 8th Street w Miami wyjął telefon komórkowy, aby rozpocząć nagrywanie. Ale potem przyjechała policja, mężczyzna został zakuty w kajdanki i aresztowany.

Film obraca się wokół 30-letniego Jezusa Santany Jardines, który po raz pierwszy pojawił się w sądzie w poniedziałek. Reggaeton ma kubańskie pochodzenie, a jego pseudonim sceniczny to Chucho Flash.

Według raportu z aresztowania, w niedzielne popołudnie funkcjonariusze otrzymali telefon w sprawie wypadku drogowego na skrzyżowaniu 8th Street i Southwest 42nd Avenue. Kiedy przybyli na miejsce, znaleźli czarny samochód Porsche, który uderzył w pompę benzynową na tej stacji benzynowej.

„Dopóki mnie nie sprawdzą, nie mogę zapłacić kaucji, ponieważ mam dowód, dlaczego nie zgadzam się z pompą benzynową. Ponieważ ponad siedem lub osiem pistoletów wjechało za mną do samochodu, aby zabić mnie pistoletem i zarejestrowałem się. ”

Nie jest jeszcze jasne, dlaczego Santana Gardens wyciągnął rakietę ze swojego samochodu i zaczął uderzać w przednią szybę wozu strażackiego.

Oskarżony zostaje oskarżony o niszczenie mienia, posiadanie narkotyków i brutalny opór podczas aresztowania.

You May Also Like

About the Author: Nathaniel Sarratt

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *