Kubański reggaeton aresztowany za uderzenie wozu strażackiego pałką – Telemundo Miami (51)

Kubański reggaeton aresztowany za uderzenie wozu strażackiego pałką - Telemundo Miami (51)

Wóz strażacki Miami-Dade, który natychmiast uruchomił syrenę, rozbił się, podczas gdy bohater wypadku na 8th Street w Miami wyjął telefon komórkowy, aby rozpocząć nagrywanie. Ale potem przyjechała policja, mężczyzna został zakuty w kajdanki i aresztowany.

Film obraca się wokół 30-letniego Jezusa Santany Jardines, który po raz pierwszy pojawił się w sądzie w poniedziałek. Reggaeton ma kubańskie pochodzenie, a jego pseudonim sceniczny to Chucho Flash.

Według raportu z aresztowania, w niedzielne popołudnie funkcjonariusze otrzymali telefon w sprawie wypadku drogowego na skrzyżowaniu 8th Street i Southwest 42nd Avenue. Kiedy przybyli na miejsce, znaleźli czarny samochód Porsche, który uderzył w pompę benzynową na tej stacji benzynowej.

“Dopóki mnie nie sprawdzą, nie mogę zapłacić kaucji, ponieważ mam dowód, dlaczego nie zgadzam się z pompą benzynową. Ponieważ ponad siedem lub osiem pistoletów wjechało za mną do samochodu, aby zabić mnie pistoletem i zarejestrowałem się. ”

Nie jest jeszcze jasne, dlaczego Santana Gardens wyciągnął rakietę ze swojego samochodu i zaczął uderzać w przednią szybę wozu strażackiego.

Oskarżony zostaje oskarżony o niszczenie mienia, posiadanie narkotyków i brutalny opór podczas aresztowania.

You May Also Like

About the Author: Nathaniel Sarratt

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *