Kubańskie modelki po raz pierwszy rywalizują na międzynarodowych konkursach piękności

Kuba po raz pierwszy będzie miała oficjalną reprezentację W Miss Supranational, Miss Grand International i Mister Supranational, Trzy główne królowe piękności o globalnym zasięgu w której wezmą udział osoby urodzone na wyspie.

Według komunikatu prasowego agencji MS, Kubańscy posłowie zostaną wybrani w Miami Podczas koncertu, który odbędzie się 19 czerwca w przedstawieniu w Teatrze Manuel Artem, które będzie transmitowane w Mega TV.

Zgodnie z informacją, Pięciu Kubańczyków wybierze reprezentację wyspy w konkursach Miss Supranational i Miss Grand InternationalKonkursy dla dziewczyn podczas Tak samo wielu mężczyzn zrobiłoby to, aby znaleźć się w Mister Ponadnarodowym.

„Zawsze widziałem, że Kuba nie bierze udziału w ważnych konkursach piękności. „Największy exodus Kubańczyków ma miejsce w Miami, a diaspora pozwoli nam po raz pierwszy na wielkie i wspaniałe show” – powiedział książę Julio Cesar, dyrektor krajowy Miss Cuba i Great Miss Cuba International.

Książę Juliusz Cezar dodał, że organizatorom zależało na tym, aby „uczestniczki i zwycięzcy brali udział w najważniejszych konkursach piękności na świecie jako mówcy i praktycy prawdziwych spraw społecznych”.

Wzdłuż tych samych linii, Selekcja ma na celu odkrycie nowych talentów dla branży rozrywkowej„Z kobietami i mężczyznami, którzy promują wartości takie jak szacunek, pokora i miłość” – powiedział.

„Podjęcie wyzwania polegającego na występowaniu jako Miss i Mr. Cuba było jedną z najwspanialszych rzeczy, jakie mogły mi się przytrafić” – powiedziała Fadia Halabi, dyrektor krajowy Miss Cuba i Grand Miss Cuba.

„Dzielenie się z tak wieloma chłopcami i dziewczętami nadzieją, pasją i pragnieniem reprezentowania swojego kraju jest niesamowite. To przyjemność dla Kubańczyków mieć te reprezentacje i zacząć rozpoznawać talent i piękno KubańczykówCo jest niewiarygodne”.

Pomysł na wydarzenie wyszedł od promotorów związanych z branżą urody, mody i rozrywki, takich jak modelka Fadia Halabi, Miss Tourism International; Publicysta Rafael Inganamurti i sam książę Julio Cesar to aktor i projektant.

Miss Supranational to program telewizyjny, który ma ogromne reperkusje na świeciea krajem goszczącym Polska. Jest to jeden z trzech najbardziej prestiżowych międzynarodowych konkursów tego typu, odbywających się pod hasłem „Ambition – Inspiration”.

W pierwszej edycji konkursu Mister Supranational, który również odbył się w Polsce, rywalizowało 36 krajów i regionów.

Z kolei Miss Grand International to konkurs stworzony w 2013 roku przez Nawata Itsaragrisil w Tajlandii. Jej główną misją jest zapobieganie i powstrzymywanie wojen światowych, z przesłaniem pokoju i wzajemnej miłości.

wyselekcjonować kandydatów, Tygodnie temu organizatorzy przeprowadzili proces castingu poprzez stronie internetowej Panna i pan Kuba. Wybrani zostaną ujawnieni w nadchodzących dniach.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.