La Nación/Júbilo na jarmarku za pół krowy sprzedany za 400 mln C

La Nación/Júbilo na jarmarku za pół krowy sprzedany za 400 mln C

W minioną środę odbył się trzeci i ostatni dzień Expo Rueda de Negocios, który zakończył się wirtualnie. Z zarejestrowanych 1040 osób, w tym przedstawicieli zagranicznych delegacji z 25 krajów, zarejestrowano prawie 715 mln USD w intencjach handlowych, po prawie 6000 spotkaniach w ramach Expo 2023, informuje Paragwajska Konfederacja Przemysłowa (UIP).

Wydarzenie przekroczyło początkowe oczekiwania i udało się przełamać barierę 700 milionów USD w intencji biznesowej, cel pierwotnie zaproponowany przez organizatorów działania, które miało stać się platformą łączącą potencjalnych klientów i potrzeby innych w różnych dziedzinach. Do udziału w Business Roundtable Expo zarejestrowanych jest około 60 pozycji, w tym technologia, budownictwo i wiele innych.

Akcja została przeprowadzona osobiście w dniach 17 i 18 lipca w siedzibie Związku Rolników Paragwaju, gdzie odbyło się 5112 bezpośrednich spotkań. W środę, 18 lipca, odbyły się kolejne 803 wirtualne spotkania, których łączna wartość szacowana była na 714 750 660 USD.

Jak podaje UIP, spośród ponad tysiąca firm, które uczestniczyły w Business Roundtable Expo, 54% (565 zarejestrowanych) należało do rynku krajowego, a pozostałe 46% (475 uczestników) przyjechało z zagranicy w celach biznesowych.

Firmy zagraniczne biorące udział w wydarzeniu pochodziły z takich krajów jak: Niemcy, Argentyna, Boliwia, Brazylia, Kanada, Chile, Chiny, Kolumbia, Kostaryka, Ekwador, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Słowenia, Hiszpania, Stany Zjednoczone, Gwatemala, Kuwejt, Meksyk, Holandia, Peru, Polska, Tajwan i Urugwaj.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *