La Nación / Tajwańscy przedsiębiorcy widzą w Paragwaju potencjał inwestycyjny w mobilność elektryczną

La Nación / Tajwańscy przedsiębiorcy widzą w Paragwaju potencjał inwestycyjny w mobilność elektryczną

Poinformowali z Ambasady Republiki Chińskiej (Tajwan), że w celu nawiązania ważnych sojuszy z naszym krajem, we wtorek 12 lipca przyjedzie delegacja 11 tajwańskich biznesmenów w podróż biznesową i okazyjną współpracę gospodarczą. Handluj z sojusznikami z Ameryki Południowej.

Delegacja spotka się z inżynierem Victorem Sanchezem, wiceministrem transportu i jego zespołem, aby omówić wdrożenie autobusów elektrycznych w nocy, aby zapewnić użytkownikom łatwość dojazdów nocą. Będzie to dążyć do ustanowienia ważnych sojuszy między tymi dwoma krajami, dwa lata po pandemii.

Ponadto przedsiębiorcy będą przyjmowani w obiektach Ministerstwa Informatyki i Komunikacji (Mitic) w celu dokonania przeglądu istniejących osiągnięć w dziedzinie technologii komunikacyjnych oraz niezbędnych sposobów uzyskania jakości w tym zakresie.

Odwiedzią również Sieć Inwestycji i Eksportu (Rediex), gdzie przeanalizują korzyści inwestycyjne oferowane przez Paragwaj oraz sektory komercyjne, które można wzmocnić w celu utrzymania ważnych powiązań między tymi dwoma krajami.

Tajwańscy biznesmeni spotykają się z wiceministrem transportu inżynierem Victorem Sanchezem, aby omówić wdrożenie autobusów elektrycznych w nocy. Zdjęcie dzięki uprzejmości.

Czytaj też: Sektor transportu osiągnął porozumienie w sprawie utrzymania rabatu EGP 400 w cenie paliwa

Członkowie delegacji to eksperci w dziedzinie zarządzania technologią, którzy będą przyglądać się możliwościom biznesowym, jakie oferuje paragwajski rynek. Nie zabraknie ważnych referencji w dziedzinie mobilności elektrycznej, takich jak Pan Jonathan Ho, prezes firmy zajmującej się produkcją i montażem autobusów elektrycznych.

Pan Charles Lane, którego firma jest deweloperem technologii zarządzania energią i magazynowania energii na rynku globalnym, jest również ekspertem w dziedzinie telekomunikacji, usług użyteczności publicznej, kontroli nadzorczej i pozyskiwania danych. Oprócz pana Richarda Chena, wiceprezesa największego tajwańskiego dostawcy zintegrowanych usług telekomunikacyjnych, oferującego wiodące oferty w zakresie pakietów stacjonarnych, komunikacji mobilnej, łączy szerokopasmowych oraz krajowego i międzynarodowego Internetu.

Przeczytaj także: CAF po raz kolejny otrzymał wsparcie inwestorów w Europie, aby pobudzić ożywienie w regionie

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *