La Nación / Wyróżnią firmy, które wdrożyły środki łagodzące skutki pandemii

La Nación / Wyróżnią firmy, które wdrożyły środki łagodzące skutki pandemii

Poprzez uznanie będą wyróżniać firmy i związki, które promują lub zachęcają do szczepień przeciwko COVID-19 wśród współpracowników i społeczności. Podobnie scharakteryzują tych, którzy wdrożyli środki mające na celu złagodzenie skutków pandemii.

Osoby zainteresowane ubieganiem się o Excellence muszą wypełnić elektroniczny formularz i zgłosić wszystkie podjęte działania. Zgłoszenia będą dostępne w trzech kategoriach. Pierwsza nazywa się „Ratowanie życia” i jest skierowana do firm, które mają co najmniej 80% swoich pracowników z trzecią dawką szczepionki przeciwko koronawirusowi.

Drugi odpowiada „wpływowi”, który obejmie te, które doprowadziły do ​​działań od początku epidemii, z naciskiem na proces szczepień do sierpnia tego roku, a trzeci to „zaangażowanie”, które koncentruje się na tych przyszłych działaniach które zwiększają szczepienia i zmniejszają ryzyko infekcji dla osób w społeczności poza granicami firmy lub samego związku.

„Biorąc pod uwagę, że aby przyczynić się do procesu ożywienia gospodarczego i wzrostu, konieczne było, aby sytuacja zdrowotna wróciła do normy, ponieważ ten trend został wywołany przez szczepienia i środki zapobiegawcze”, powiedział Robin Gate, dyrektor operacyjny La Nación / Nación. Głoska bezdźwięczna. Z Centrum Informacji i Zasobów dla Rozwoju (CIRD).

Przeczytaj też: Rzeki Paragwaj i Parana mają wyższy przepływ, ale nadal istnieje obawa o niższe obciążenia

Podkreślił, że działania te stworzyły firmom warunki do dalszej pracy. „Widzimy, że sektor prywatny osiągnął wiele osiągnięć anonimowo i dołożył wielu starań, aby się do nich przyczynić, i w ten sposób również chcemy to uwidocznić” – powiedział.

Do tej pory zarejestrowało się 18 firm, które uruchamiają aplikacje do 28 sierpnia 2022 r. Formularz jest dostępny pod adresem stronie internetowej z CIRD. Ponadto dołączyły między innymi takie związki, jak Paragwajska Izba Supermarketów (Capasso), Paragwajskie Stowarzyszenie Restauracji (Arpy) oraz Paragwajska Izba Eksporterów i Sprzedawców Zbóż i Roślin Oleistych (Capeco).

Inicjatywa powstała w ramach projektu „Wzmocnienie reakcji na COVID-19” realizowanego przez Ministerstwo Zdrowia Publicznego i Opieki Społecznej (MSPBS) przy wsparciu Amerykańskiej Agencji Rozwoju Międzynarodowego (USAID) oraz Ministerstwa Przemysłu. i handlu (MIC) i jest realizowany przez Centrum Informacji i Zasobów na Rzecz Rozwoju (CIRD).

Czytaj także: Eksport towarów przemysłowych wzrósł w lipcu o 19%, mówią

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *