Las na Netfliksie: Zbuntowany detektyw, ciekawski dziennikarz i zbrodnia do rozwiązania w polskim serialu | Zabawa sportowa

Las na Netfliksie: Zbuntowany detektyw, ciekawski dziennikarz i zbrodnia do rozwiązania w polskim serialu |  Zabawa sportowa

Serial oparty na tajemniczym arcydziele Remigiusa Mroza wprowadzi Cię w intrygującą fabułę składającą się z sześciu odcinków.

Czy pasjonujesz się skomplikowanymi wątkami kryminalnymi i lubisz je rozwiązywać w miarę postępów w fabule? Jeśli tak, Forest jest idealnym wyborem dla Ciebie. To tylko sześć odcinków Seria Netflixa Zanurzysz się w ciekawą tajemnicę rozgrywającą się w lodowatych górach Polski.

Oparta na bestsellerowej serii książek Remigiusza Mroza, polskiego pisarza i prawnika znanego ze zręcznego podejścia do tajemnicy, serial zagłębia się w scenerię, która jest zarówno niepokojąca, jak i fascynująca.

Geniuszem stojącym za tymi historiami jest płodny autor, który od czasu swoich pierwszych książek w 2013 roku opublikował 46 powieści. Jego umiejętność tworzenia ciekawych historii i zapadających w pamięć postaci jest wyraźnie odzwierciedlona w każdym odcinku „Forresta”.

Detektyw Forrest znajduje nagiego mężczyznę ukrzyżowanego pośrodku góry (Zdjęcie: Netflix)

Podsumowanie „Forresta”.

według Oficjalne podsumowanieAkcja serialu rozgrywa się wTatry, które stały się miejscem brutalnych morderstw. Śledztwo prowadzi cyniczny, ale skuteczny policjant Wiktor Forrest.„.

Wszystko zaczyna się, gdy Forrest natrafia na najbardziej szokującą zbrodnię: nagiego mężczyznę ukrzyżowanego pośrodku góry. Tak, jak słyszysz! Od tego momentu nasz nieustraszony detektyw postanawia, że ​​żadne zasady nie powstrzymają go w poszukiwaniu zabójcy. Jest gotowy złamać je wszystkie, nawet jeśli oznacza to zawieszenie w pracy.

Fabuła staje się jednak ciekawsza, gdy Forrest zostaje zmuszony do sprzymierzenia się z upartą dziennikarką Olgą Zrebską. Razem ten niezwykły duet wyruszy w przygodę pełną zwrotów akcji i zapomnianych tajemnic, która sprawi, że będziesz przyklejony do ekranu i nie będziesz mógł się od niego oderwać.

Zwiastun „Foresta”.

Oglądaj „Las” online

„Las” dostępny jest pod adresem . Jeśli więc chcesz cieszyć się tą tajemniczą serią, wystarczy, że będziesz mieć aktywną subskrypcję platformy.

Aktorzy i bohaterowie „Lasu”

  • Boris Schick w roli detektywa Victora Forresta
  • Andre Peñas jako Edmund Osika
  • Zuzana Saborznikow jako Olga Zrębska
  • Camilla Barr jako Dominika i Edrich Hansenowie
  • Aleksandra Grabowska jako Agata Osiecka

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *