Latam: Viaplay podpisuje wyłączny sojusz z CINDIE w celu dystrybucji oryginalnej zawartości Viaplay Select

Viaplay ma obecnie 5,5 miliona subskrybentów i szybko się rozwija w Europie i Ameryce Północnej; Wiele z jego treści trafia teraz do Ameryki Łacińskiej wyłącznie dzięki koncepcji treści Wybierz Viaplay w Cindy.

Filippa Walstammenedżer treści w Kolekcja ViaplayPowiedział: ’Wybierz Viaplay Umożliwia naszym partnerom oferowanie klientom większego wyboru i wartości. DMD umacnia swoją pozycję wiodącego europejskiego agregatora treści premium w Ameryce Łacińskiej, dzięki czemu nasza niesamowita seria Viaplay jest idealna do serwowania Cindy. Ten obejmujący cały kontynent sojusz ma ogromny potencjał i po raz kolejny podkreśla globalną atrakcyjność nordyckich opowieści.

Seriale i filmy pochodzące z tej umowy obejmują:

VenerisKiedy znika chłopiec z małego miasteczka w Norwegii, pojawiają się plotki, że za to odpowiedzialne są wilki, ale biolog odkrywa zakrwawioną kurtkę chłopca w domu ojca. Wkrótce i on zniknął, co doprowadziło do serii śledztw.

AmbasadorProdukcja w 2020 roku pod okiem Ambasadora Tomasz HofwanderPracownicy Ambasady Szwecji w Mexico City starają się promować jak najlepszy wizerunek Szwecji. Jednak głównym celem samolubnego ambasadora jest zawsze autopromocja.

SuperSzwecjaW produkcji 2017 roku szwedzka legenda motoryzacji Ronnie Peterson zginęła w śmiertelnym wypadku w 1978 roku, który wstrząsnął światem. Zawierająca wywiady z niektórymi z największych gwiazd Formuły 1, w tym z brazylijskim Emersonem Fittipaldim, ta biografia zabierze Cię w podróż do czasów, gdy F1 była pełna przepychu, mistrzostw i wielkiego biznesu.

„Z dumą możemy powiedzieć, że świat niezależnej rozrywki” Cindy Po prostu stał się większy i lepszy, dając naszym subskrybentom coś nowego do oglądania co tydzień dzięki naszej ekskluzywnej ofercie przez zabawę’, Powiedział Maurice Van SabineKierownik Działu Treści. „Dzięki ekskluzywnym treściom, wielkim gwiazdom, wysokim ocenom IMDB, dużym zyskom kasowym i wysokiej wartości produkcji, CINDIE oferuje najlepszą ofertę rozrywki premium w Ameryce Łacińskiej zarówno dla naszych subskrybentów, jak i partnerów”.

Viaplay AB Kolekcja (publ) jest wiodącą międzynarodową firmą nadawczą. usługa transmisji przez zabawę Dostępny we wszystkich krajach bałtyckich i skandynawskich, Polsce, Stanach Zjednoczonych i Holandii, i nadal szybko się rozwija wraz z wprowadzeniem na rynek Wielkiej Brytanii w 2022 roku, a następnie Kanady, Niemiec, Austrii i Szwajcarii w 2023 roku. przez zabawę Do końca 2023 r. będzie obecny w co najmniej 21 krajach, w tym na co najmniej pięciu rynkach partnerskich koncepcji treści Wybierz Viaplay. Każdego dnia miliony użytkowników cieszą się wyjątkową ofertą rozrywkową, w tym popularną oryginalną serią Viaplay i niezrównanym katalogiem sportów premium na żywo. Od nadawania po kanały telewizyjne, stacje radiowe i firmy produkcyjne, celem Viaplay jest opowiadanie historii, wpływanie na życie i poszerzanie światów. Grupa Viaplay jest notowana na sztokholmskiej giełdzie Nasdaq („VPLAY B”).

W tej chwili, Cindy Oferuje prawie 800 godzin filmów i seriali, a także planuje dalsze poszerzanie swojego katalogu. Wszystkie treści są ręcznie wybierane przez nasz zespół moderatorów, których celem jest dostarczanie ekscytujących i angażujących treści z całego świata i w wielu językach; Wszystko w wysokiej jakości dla odbiorców na całym świecie. CINDIE stale aktualizuje swoją kolekcję treści, co tydzień oferując coś nowego. Usługa jest dostępna za pośrednictwem strony www.vidaondemand.com lub aplikacji VIDA On Demand dostępnej na systemy iOS i Android. (AB)

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *