Lewandowski: „Moja przeprowadzka do Barcelony była bardziej realistyczna niż moje wcześniejsze powiązania z Realem Madryt” – LaLiga Santander

Robert Lewandowski Jest modna w Barcelonie na świetny początek sezonu. Polski napastnik 11 bramek w pierwszych 8 meczach Jak gracz z brodą i ładną buzią O Puchar Świata z Polską. Jednak w swoim ostatnim meczu dla swojego kraju nie strzelił gola w przegranym 2:0 meczu z Holandią.

Były zawodnik Bayernu Monachium Porozmawiaj o przeniesieniu tego Zespół Blaugrany w rozmowie z polskim magazynem Kwartalnik SportowyOprócz innych tematów. Zapytano go o jego przeszłe relacje z Real Madrytw odniesieniu do różnych plotek, które pojawiły się w innych okresach jego kariery. „Kiedy zobaczyłem, jak bardzo byli zdeterminowani, by podpisać ze mną kontrakt, zobaczyłem, że było to o wiele bardziej realistyczne niż jakikolwiek poprzedni związek z Realem Madryt. Czas na kolejny rozdział w mojej karierze, czas coś zmienić”.wskazał Polak w wywiadzie.

Opowiedział też, jak wyglądał jego pierwszy dzień w szatni. „To był trudny sezon dla Barcelony, zdałem sobie sprawę, kiedy graliśmy przeciwko nim i było to również zauważalne na początku. Różnica między tamtym pierwszym tygodniem a dzisiejszym jest duża, jest nadzieja na przyszłość i są gotowy do walki.”Opowiadał Lewandowski.

na mnie lekZapytali go, czy jest osobą porywczą. „Nie powiedziałbym tego. Wie, kiedy krzyczeć, ale to zawsze naturalne. Daje bardzo konkretne rady, jak się poprawić i można powiedzieć, że chce poprawić to, co zrobił w zeszłym roku. jak trenujemy i co robimy po treningu”– powiedział piłkarz Barcelony. Twój następny mecz z Polska będzie wcześniej walijskiW najbliższą niedzielę w finale Ligi Narodów.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.