Lewandowski: W jego sieciach społecznościowych i biznesie też jest liczba „9”

Robert Lewandowski przybył do Barcelony, aby zmienić oblicze barcelońskiej drużyny. W czterech ligowych meczach strzelił już pięć goli. Ale Życie polskiego napastnika nie kręci się tylko wokół piłki nożnej. Według Forbesa co roku zbiera 13 milionów euro od swoich sponsorów korporacyjnych: Nike, Huawei i Procter & Gamble. Ponadto Lewy jest właścicielem kilku firm.

Maszyna do robienia pieniędzy 34-letniego piłkarza jest centralnym punktem RL9, jego osobistej marki. W rzeczywistości, kiedy przybył do Barcelony, Lewandowski szybko przejął numer „9” kosztem Memphisa Depaya, jego dotychczasowego właściciela.. Trzy z jego dzieł mają w nazwie cyfrę „9”, a jego konto na Instagramie to @_rl9.

Ale były zawodnik Bayernu Monachium nie stworzył swojego imperium sam. Drugą kluczową osobą jest jego żona, Anna Lewandowska, medalistka świata w karate, jest w Polsce gwiazdą. Współpracuje z nią w marce odzieżowej 4F, która zaprojektowała ubrania dla ośmiu różnych komitetów olimpijskich: Polski, Serbii, Chorwacji, Grecji, Łotwy, Słowacji, Litwy i Macedonii Północnej.

Marka była obecna zarówno na Letnich, jak i Zimowych Igrzyskach Olimpijskich. Ponadto 4F ubiera także polską drużynę koszykówki, ma linię odzieży dedykowaną Lewandowskiemu i drugą dla Lewandowskiego, a także produkuje koszulki wspierające Ukrainę.

Z drugiej strony, Małżeństwo wzmocniło Stor9agencja marketingowa, Reklama i PR współpracująca z „influencerami”, aby wyrazić historie, które marki i osoby publiczne chcą opowiedziećZwłaszcza ze świata sportu i kultury. Do jego głównych klientów należą HBO, BMW, Martini, Huawei, Sephora i T-Mobile.

obok, Lewandowski założył RL9 Games, firmę zajmującą się grami wideo, która ma w swojej ofercie dwa produkty dedykowane piłce nożnej. Pierwszy z nich, „trener piłki nożnej”, jest odmianą polskiego „PC footballu”. Druga opcja, czyli „Football Quiz”, to ankieta zawierająca setki pytań związanych ze światem piłki nożnej. Według RL9 Games ma ona największą bazę danych pytań związanych z piłką nożną i stale się rozwija.

Nowy piłkarz Barcelony ma także w Warszawie własną restaurację Nine's, miejsce, w którym można oglądać wydarzenia sportowe na dwudziestu telewizorach rozsianych po całym budynku, a także salę z małą podstawką przed ekranem telewizora. .Kino. Restauracja Nine's serwuje dania kuchni amerykańskiej z wpływami azjatyckimi i polskimi, a niektóre dania dedykowane są samemu Lewandowskiemu.

Na tym nie kończy się praca „9” drużyny Xaviego Hernandeza. Lewandowski wpompował pieniądze w Protos Venture Capitalpolski fundusz venture capital inwestujący w projekty oparte na wiedzy i doświadczeniu w cyfrowym świecie. W jej skład wchodzą przedsiębiorcy z branży internetowej, menadżerowie venture capital oraz fundusze private equity.

To wszystko są przygody polskiego napastnikaw tym główne, Jego kariera piłkarska, Prowadzi je Lewandowskina poziomie komunikacji, za pośrednictwem RL Media, która dzięki sojuszowi jest częścią Group One, firmy komunikacyjnej.

Pazury piłkarza Barcelony są tak długie, że można je pić nawet kawę RL9. Ta linia produktów wchodzi w skład firmy Foods by Ann, projektu Anny Lewandowskiej specjalizującej się w naturalnej i zdrowej żywności, której atrakcją są także napoje owocowe z mężem.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *