Lewandowski zadebiutował w Barcelonie w klasycznym meczu

Wielka noc dla Barcelony?. Jeden z jego najbardziej medycznych podpisów w ostatnich latach, Robert LewandowskiZadebiutował w koszuli z azulgrany w Klasyka kontra Real Madryt. mecz choć teoretycznie był towarzyski, Dał konkurencję ze wszystkich stron. Polski napastnik był w stanie stopniowo wchłaniać tę esencję, aby go poznać Co oznacza granie dla Barcelony?.

Chociaż to było jego Pierwszy mecz przed sezonem i w ogromnym miejscu Podobnie jak Allegiant Stadium, pełny po zęby, prawda jest taka Lewandowski się nie skurczył w dowolnym momencie. Z gwizdka strzelił z urzędu, trafił w bramkę w pierwszej połowie i narzucił swoją obecność na specjalne przepychanki obrońców Meiringa, którzy związali go na krótki czas.

Dziewięć czystego rzemiosła i talentu

Na moment wyszedł z numerem 12 na plecach – Memphis wciąż jest w drużynie numer dziewięć – i został otoczony w pierwszej połowie. Ansu Fati i Ravenha. Był stale poruszającym się punktem odniesienia, który starał się wtopić w swoich kolegów z drużyny i stworzyć swoją jedyną szansę na zdobycie gola, i został usunięty. Courtois. Militao, Alaba i Rudiger Nie stracili ich z oczu, a Lewandowski nie był w stanie zajrzeć w stratosferę za pierwszym razem.

Robert Lewandowski podczas klasycznego meczu z Realem Madryt w Las Vegas / Bayern

Lewandowski wciąż musi wchłonąć Automatyzacja urządzeń, ale sprawia wrażenie, że nauczenie się tego nie będzie dużo kosztować. Zejdź na dół, aby zająć trzy czwarte pola, wysiłek Słynny trzeci mężczyzna, którego chce Xavi Aby pobrać grę i wyjaśnił, że to nie tylko producent gier, ale Potrafi dobrze odnosić się do rówieśników I sprytnie.

Po zmianie Lewandowski zostawił uścisk Do jego byłego partnera Davida Alabaz którą dzielił garderobę Bayernu Monachium. Barcelona miała rację, rozpoczynając debiut Polaka: Klasyczna gra przedsezonowa w Las Vegas, ze stadionem wypełnionym po brzegi i Milionerowa publiczność na całym świecie. Klub doskonale zna poziom biznesu, jaki Lewandowski może osiągnąć w Barcelonie.

Robert Lewandowski i David Alaba, przytuleni na boisku Allegiant Stadium / FCB

Robert Lewandowski i David Alaba, przytuleni na boisku Allegiant Stadium / FCB

Sposoby pracy Lewandowskiego

To, że zadebiutowała na mega imprezie jako klasyka w USA, to niewątpliwie Decyzja, która otwiera drzwi przyszłym sponsorom. A to dodatkowo służy podnieceniu Barcelony. Cel celu oczywiście zaginął, ale nadal można go uznać za udany Blok społecznościowy ciągnięty przez słup w stronę Azulgrany.

w ciągu kilku dni, Oficjalne sklepy klubu były pełne fanów, którzy chcieli kupić koszulkę Lewandowskiego. Niektórzy bez pleców, inni z dziewiątkami z tyłu. Mówiono nawet, że w niektórych sklepach sprzedawano literę W. Faktem jest, że w nadchodzącym sezonie 2022-23 Barcelona może zarobić tylko kilka milionów euro W ślad za dobra Stworzony przez Striker Cool. Czas skorzystać z jego medialnego uroku.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.