Lilly Sobieski, hollywoodzka gwiazda, która na nowo odkryła siebie jako ilustratorka

Lilly Sobieski, hollywoodzka gwiazda, która na nowo odkryła siebie jako ilustratorka

rok 1998 Był to temat meteorytów niszczących planetę. dwa filmy Premiery miały miejsce niemal jednocześnie i przenoszą nas do scenariusza, w którym może wpłynąć kosmiczny klejnot wielkości kilometra Ziemia Zabija wszelkie ślady życia. katastrofa Jednym z nich był i Głęboki efektinny.

Spotkaliśmy się w tym drugim filmie Lily Sobieskipiękna 15-latka, z którą przejechałem wiele mil Eliasz Wood aby uchronić się przed nieuchronną zagładą.

On powodzenie Od tego czasu mógł przyjść do niego cztery lata temu Łowca głów Jej odkrycie w kawiarni zaowocowało ofertami roli Klaudia W Wywiad z Wampiremale w końcu tak było Kirsten Dunst który zabrał kota do wody. Ale to uderzenie go nie zniechęciło Sobieskiegoktóry występował w filmach telewizyjnych i innych pomniejszych rolach, zanim odniósł sukces u boku Frodo.

Po osiągnięciu sukcesu Leelee była zdeterminowana, aby utrzymać go w rolach podobnych do tych z filmu Córka żołnierza nigdy nie płaczeza co otrzymał nominację Nagroda Młodego ArtystyPodobnie jak nominacja Chicagowskie Stowarzyszenie Krytyków Filmowych. Rok później powrócił do kina czysto komercyjnego, występując w komediach Nigdy nie akceptowałemw roli głównej twarz Barrymore’aOprócz współpracy z dużymi firmami jak np Kubricka w kontrowersjach zamknięte oczy w 1999.

Potem przychodzi film telewizyjny Joanna d’Arcco przyniosło mu dwie nominacje, jedną Amy i jeszcze l złoty Glob. Ale nie była z tego zadowolona, ​​otrzymała drugą nominację za złoty Glob aby to wyjaśnić Tosia Altmanntakże w filmie telewizyjnym, Powstanie w Polsce.

W pierwszej dekadzie nowego stulecia niestrudzenie pracował nad takimi filmami jak m.in Nie baw się z nieznajomymiobok Paweł Walker; idolz którym podzielił się rachunkiem Jana Cusaka; lub podniecenie 88 minut Weź udział w turnieju Ala Pacino I Alicja Wit.

Wspomnijmy jeszcze o niepokojącym, niepokojącym i efektownym thrillerze szklany domco w 2001 roku przyniosło pewien efekt.

ale nagle, W 2012 roku oderwał się od wszystkiego i zniknął. ponieważ?

Dlaczego opuścił Hollywood?

Podczas gdy nadal pracowała, nie myśląc o więcej, jej życie potoczyło się dalej i wyszła za mąż za projektanta mody Adama Kimmela i mają dwójkę dzieci, Luizjana Rayw 2009 roku i Jaskółka oknówkaw 2014 roku. Jej fani nie wiedzieli jednak, że jej pasją nie jest aktorstwo farba. Ten brak motywacji w połączeniu z faktem, że kocha coraz mniej Hollywoodzkie podróbkico skłoniło go do zrobienia kroku w celu odsunięcia się od światła reflektorów.

W 2012 roku wyjaśnij magazynu Vogue Nie chciał dalej kręcić romantycznych scen, ponieważ „90% postaci wymaga wielu głośnych scen z innymi ludźmi i nie chcę tego robićAle nie tylko o to chodziło.I wydaje się, że zwycięstwo w tak młodym wieku odbiło się na nim, jak przyznał mu w 2018 roku. ostatniNa pewno dużo czuł ciśnienie Bycie odpowiedzialnym za płacenie czynszu swoim rodzicom odkąd skończyła 15 lat.

„LSprawy mi się skomplikowały… Więc kiedy mogłem, zrezygnowałem. To trochę brudna branżawszystkie z nich, kiedy na nie patrzysz, ale w aktorstwie dużo sprzedajesz swój wygląd. płakał Za każdym razem, gdy musiał kogoś pocałować, nie mógł tego znieść. Dlaczego mój pocałunek był na sprzedaż? „To sprawiło, że poczułam się tak tanio” – powiedziała przy tej okazji. Nie chcę, żeby moje dzieci to oglądały Netflixa I widzą mnie na ekranie w ramionach kogoś, kto nie jest ich ojcem”.

Sztuka jest jego prawdziwym powołaniem

Wziął kilka lat przerwy, aby zastanowić się nad swoją przyszłością, ale w 2016 roku ze swojej pracowni przy ul Upper East Side w Nowym Jorkubyła aktorka jest oddana swojej prawdziwej pasji, Sztuka.

czyli kiedy kręcił filmy i chodził po czerwonych dywanach, Layla Zawsze malował w swojej garderobie za kulisami przemysłu, pokrywając podłogi w szatniach plastikiem, aby móc malować w przerwach. Rysowanie zawsze było moim celem.przyznał się ArtNetowi w 2018 roku.

I od tego czasu pod pseudonimem nic mu się nie układało Lily KimmelZwykle pokazuje swoje prace w galeriach w Nowym Jorku, a nawet w Paryżu, Szanghaju i Korei Południowej, według specjalistycznej strony internetowej. BezcennyJest wystawiony na aukcję za ok 80 000 $.

Na moich obrazach jest ich wiele energia i wibracje wyjaśnił Kimmel, który często tworzy wielkoformatowe prace, nad którymi pracuje podsumowanieMocne kolory i czystość przeplatają się w poszukiwaniu Harmonia.

Powiązane wiadomości

Danny Masterson: Od „That Wonder 70” do więzienia za gwałt

ludzie i trendy

Hollywoodzki aktor, kościół scjentologiczny i trzy oskarżenia o gwałt 20 lat temu. Co brzmi jak fabuła filmu…

Płyny ustrojowe i inne niewygodne elementy znienawidzonego przez krytyków „Idola”

Seriale i kino

„Porno z torturami seksualnymi” . Tak magazyn Rolling Stone (na długo przed premierą) zdefiniował The Idol, nowy serial Sama Levinsona. I to pomimo…

10 poetek celebrujących poezję

ludzie i trendy

Zapomniane, ignorowane lub ocenzurowane z czasem kobiety stały się aktywnym tematem poezji, a nie tylko jej tematem, jak twierdziły …

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *