Lionel Messi: To był trudny mecz z Meksykiem… i byliśmy zmuszeni wygrać

Lionel Messi: To był trudny mecz z Meksykiem… i byliśmy zmuszeni wygrać

Argentyna pokonała w sobotę Meksyk i wzięła nowy oddech w swoich ambicjach zakwalifikowania się do kolejnego etapu Mistrzostw Świata w Katarze 2022. Dzięki bramkom Lionela Messiego i Enzo Fernandeza Argentyna osiągnęła swój cel, jakim było wyprostowanie kursu i poleganie na sobie przeciwko Polsce. W następną środę, 30 listopada (22:00 czasu lokalnego), na stadionie 974 w Ras Abu Aboud.

Argentyńczycy nie mieli zbyt wielu pomysłów, a wraz z upływem czasu droga stawała się bardzo ciemna, aż w końcu zadziałała magia Messiego, gdy strzałem lewą nogą pokonał Guillermo Ochoę, który nie był w stanie zapobiec otwarciu wyniku.

Fernandez również strzelił wspaniałego gola, a Meksyk wyciągnął kalkulator, aby sprawdzić swoje opcje przeciwko Arabii Saudyjskiej na słynnym stadionie Lusail (22:00 czasu lokalnego).

Międzynarodowa gwiazda przyznała, że ​​mecz z Aztekami był skomplikowany i że do momentu, w którym padła pierwsza bramka, nie widziała wielu opcji.

Argentyńska gwiazda powiedziała po meczu: „Nie mieliśmy innego wyjścia, ponieważ musieliśmy wygrać, aby na sobie polegać”. „To był bardzo trudny mecz ze względu na przeciwnika, sytuację i sposób, w jaki przyjechaliśmy po pierwszym meczu, a prawda jest taka, że ​​zagraliśmy tak, jak musieliśmy. Ludzie też zareagowali i nie mieliśmy wątpliwości, że to. Cóż, udało nam się odnieść zwycięstwo.” bardzo ważne”.

Messi został wybrany najlepszym zawodnikiem meczu, ale nie chciał być jedynym zawodnikiem znajdującym się pod presją i nie wyróżnił żadnego konkretnego zawodnika.

„Wszyscy, wszyscy, ponieważ uważam, że rozegraliśmy mecz, który musieliśmy rozegrać” – powiedział Messi. „Bardzo trudno było rozegrać ten mecz, musieliśmy go wygrać na wysokim poziomie i bardzo trudno było grać w takich warunkach. Myślę, że zespół rozegrał dzisiaj świetny mecz, zarówno ci, którzy wyszli od początku, jak i ci, którzy wszedł. Tak właśnie… prawda? „Jesteśmy grupą, w której wszyscy jesteśmy ważni… Kto przychodzi, reaguje i jest zdrowy. Teraz pomyślmy o tym, co będzie dalej. Jeszcze nic nie zrobiliśmy. Doszliśmy do porozumienia, ale pozostał jeszcze jeden mecz.”

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *