Louis kontra Daukaus Headline ESPN KNOCOUT NEXT UFC ON STAR +

Uczestniczyć: https://bit.ly/3IW3LB5

UFC przez TECHNOLOGIA ESPN KNOCOUT Dla subskrybentów Star+ było goręcej niż kiedykolwiek po szokującym zwycięstwie Juliany Peñy nad legendarną Amandą Nunes, a żeby podtrzymać na duchu, wagi ciężkie Derek Lewis i Chris Dawkos przybędą do Oktagonu w sobotę 18-go na zaciekłą bitwę w poszukiwaniu mistrzowskiego strzału .

Wysyłka będzie odpowiedzialna za luksusowy zespół, składający się z Andresa Bermúdeza, Gastona Renault i Yvette Hernandez.

———————————————- #UFCxStarPlus ————— #ESPNKnockOut ——————————————-

Sobota 18 grudnia // NA ŻYWO

Przedstawienia
od 15:00 – gwiazda +
* * *
świetny
od 18:00 – gwiazda +

Mistrzostwa Osiągnięć Juliana Pena Miał epickie podteksty w zeszłym tygodniu w Las Vegas, a także potężną obronę przed Charles Oliveira Mistrzostwa wagi lekkiej, pozostawiając tętniące życiem tłumy, te same, które w ten weekend będą świadkami zmagań wysoko sklasyfikowanych Derek Lewis s Chris Ducos w pełnej kategorii.

LudwikA trzeci na liście nie może mieć wcześniej żadnego kuponu Daukaus, który pomimo zajęcia siódmego miejsca w rankingu, zaczyna jako faworyt do zwycięstwa w poszukiwaniu upragnionej bitwy o mistrzostwo.

Ta bitwa będzie wspierana przez bardzo emocjonujące pojedynki w klatkach prowadzone przez Stephen Thompson s Bilal Mahomet | W wadze średniej, natomiast w wadze niższej Angela Hill Zmierzy siły wcześniej Amanda Lemos. Rafarel Assuncaoi Diego Ferreira s młode łabędź Dołączą również do panelu przedniego Ricky Simoni Matthews Jamrot s Darren Elkins, odpowiednio, w wadze koguciej, lekkiej i piórkowej.

Andres Bermudezi Gaston Reno mi Yvette Hernandez Będą na Ciebie czekać na cudowny dzień od UFC w TECHNOLOGIA ESPN KNOCOUT.

Wszyscy są zaproszeni!

Karta UFC na sobotę 18 grudnia

Przedstawienia
// żywy
godzina 3 – gwiazdka +

Dustin Stoltzfuss (EE.UU./Alemania) kontra Gerald Merchart (EE.UU.)

Raoni Barcelos (Brazylia) vs. Wiktor Henryk (USA)

Justin Tafa (Australia) – Harry Hansucker (EE.UU).

Cigara Eubanks (EEU) kontra Melissa Gato (Brazylia)

Charles Jordan (Kanada) kontra Andre Ewell (EE.UU.)

Raquel Pennington (USA) vs. Missy Chiason (EE.UU.)

Don’Tale Mayes (EE.UU.) kontra Josh Parisien (EE.UU.)

Jordan Levitt (EE.UU.) vs. Matt Sayles (EE.UU.)

————————————– #UFCxStarPlus —————————————–

świetny
// żywy
18:00 – gwiazdka +

Derek Lewis (EE.UU) kontra Chris Dawkas (EE.UU.)

Stephen Thompson (USA) kontra Bilal Muhammad (Palestyna / EE.UU.)

Amanda Lemos (Brazylia) kontra Wzgórze Angeli (USA)

Rafael Asuncao (Brazylia) vs. Ricky Simon (USA)

Diego Ferreira (Brazylia) vs. Mateusz Gamroot (Polska)

Cobb Swanson (EE.UU.) kontra Darren Elkins (EE.UU.)

TECHNOLOGIA ESPN KNOCOUT: Najlepsza seria bijatyk w Ameryce Łacińskiej, część, w której jest ESPN Podziel się swoją pasją z kochankami boks i MMA. Tydzień po tygodniu ma najlepsze karty bokserskie na świecie i najważniejsze walki na żywo w świecie mieszanych sztuk walki.

Cotygodniowy program jest nadawany w całej Ameryce Łacińskiej z wywiadami, analizami, ekskluzywnymi materiałami, zapowiedziami i wieloma innymi pod czujnym okiem. ESPN i znani specjaliści.

W rozmowach na portalach społecznościowych ESPNKnockOut wyróżnia się ekskluzywną zawartością i pokazywaniem cotygodniowych wiadomości o bojownikach.

——————————————––

O Gwiazdce +

Gwiazdka + to usługa pływ Jest to ogólna rozrywka i sport, która została uruchomiona 31 sierpnia 2021 r. w Ameryce Łacińskiej i jest komplementarna, ale niezależna od usługi Disney+ w tym regionie. W serwisie odbywają się ekskluzywne premiery seriali i filmów rozrywkowych ze studiów The Walt Disney Company, w tym Disney Television Studios, FX, 20th Century Studios, Star Original Productions, National Geographic Original Productions i innych, a także transmisje na żywo od ESPN, serwisu streamingowego, najbardziej szanowanej i cenionej marki dla entuzjastów sportu w regionie. Od dramatów przez komedie (w tym wszystkie sezony The Simpsons) po thrillery dla dorosłych, Star+ oferuje również ekskluzywne oryginalne programy marki rozrywkowej Star Star, a także szereg oryginalnych produkcji regionalnych z Ameryki Łacińskiej.
wizyta www.starplus.pl Aby uzyskać więcej informacji o usłudze i Combo+, konkurencyjnej, wieczystej ofercie komercyjnej, która umożliwia subskrypcję niezależnych od siebie platform Star+ i Disney+, za jedną atrakcyjną cenę, która zapewnia dostęp do najszerszej gamy opcji rozrywki strumieniowej dla wszystkich grup wiekowych.

——————-
Programowanie może ulec zmianie

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.