Love On Tour: fani Harry’ego Styles kłócą się z piosenkarzem i Ticketmasterem o wysokie ceny biletów

Fani Harry’ego Stylesa są źli, że ceny jego biletów na tournee „wzrosły” w związku z kryzysem kosztów życia w Wielkiej Brytanii.

A artysta ogłosił w zeszłym tygodniu, że otworzy więcej koncertów na swój koncert w trasie, a jego fani się radowali. Jednak ze względu na wzrost cen biletów platynowych do średnio prawie 330 funtów, fani zaczęli krytykować na Twitterze piosenkarza „Watermelon Sugar”.

Jeden z nich napisał: „Jak na brytyjskiego artystę dobrze świadomego życiowego kryzysu, Harry Styles w pełni wykorzystuje swoją popularność dzięki cenom biletów”.

Drugi argumentował, że „powinno być nielegalne”, twierdząc, że Ticketmaster prawie podwoił ceny godzinę po zakupie.

Inny powiedział: „Hej Harry, to nie jest tak, że Polska nie chce kupować twoich biletów”. „Po prostu nie zapłacimy około miesięcznej pensji za bilet ze względu na cenę platyny”.

Jeden żartował: „Kiedy Biden wybaczy bilety Harry’emu Stylesowi?”

niezależny Skontaktowano się z przedstawicielem Styles w celu uzyskania komentarza.

Zrzut ekranu strony Ticketmaster, na której można kupić bilety na „Miłość w trasie” Harry’ego Stylesa

(Zrzut ekranu z Orlamargaret/Twitter)

To nie pierwszy raz, kiedy fani muzyki są wkurzeni zawyżonymi cenami na Ticketmaster. w lipcu, Fani Bruce’a Springsteena byli źli To, co witryna z biletami nazwała „dynamicznymi cenami”.

Ten system „dynamicznych cen” jest podobny do „podwyżki cen” Ubera, powodując wzrost cen wraz z popytem na niektóre „bilety platynowe” przydzielane wszędzie.

System odpowiada na żądanie I podnosi lub obniża ceny w oparciu o potencjalną cenę odsprzedaży, więc tylko sprzedawca i artysta uzyskują zyski.

Ticketmaster odpowiedział na ostrą krytykę fanów Springsteen statystykami, które ujawniły, że 88,2 procent biletów sprzedanych po średniej cenie 202 USD, a 1,3 procent biletów kosztuje ponad 1000 USD.

Według strony internetowej Ticketmaster, ich celem jest „zapewnienie uczciwego i bezpiecznego dostępu do najbardziej poszukiwanych biletów dla najbardziej zagorzałych fanów, jednocześnie umożliwiając artystom i wszystkim zaangażowanym w organizację wydarzeń na żywo cenę biletów jak najbardziej zbliżoną do ich wartości godziwej. „

Styles’ Love on Tour wznawia koncerty w Wielkiej Brytanii dwoma koncertami w Coventry 22 i 23 maja 2023 r., a następnie przystankiem w Edynburgu 26 maja 2023 r.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.