Luciana Martinez hoduje Salwador w „Modelu Supra roku 2023”

Luciana Martinez hoduje Salwador w „Modelu Supra roku 2023”

Dość pewna siebie Salwadorka spacerowała po wybiegu ubrana w czarny top i szorty, które podkreślały jej oszałamiającą figurę.

przez T. Estrady
09 lipca 2023 – 12:05

W drodze na wybory Miss Supranational 2023, które odbędą się w Polsce 14 lipca, salwadorska królowa piękności Luciana Martínez wiedziała, jak zabłysnąć w eksperymencie przed koronacją „Supra Modelki Roku 2023”, gdzie model roku jest wśród 65 uczestniczących delegatów.

Wydarzenie było transmitowane na YouTube przez Przegapić oficjalny kanałW ten niedzielny poranek, 9 lipca br.

Może Cię to zainteresować: Missologist podkreśla doświadczenie Luciany Martínez w Miss Supranational 2023

Reprezentantka Cuscatle stanęła na podium w drugiej piątce, na którą podzielono nominowanych, co odpowiada kontynentowi amerykańskiemu.

Ubrana w seksowny czarny skórzany top i spodnie, ładna brunetka z Santa Ana spacerowała z pewnością siebie wśród delegatów z Ekwadoru i Gwatemali.

Piękna aktorka z Salwadoru pojawiła się na międzynarodowym wybiegu w czarnym stroju, który podkreślił jej oszałamiającą figurę. Film: poglądowy, niekomercyjny / https://www.instagram.com/stories/cnb_elsalvador/3143227344415416274/

Niestety jego rodakowi nie udało się dostać do grona 10 finalistów, w skład którego weszli delegaci z każdej grupy: Afryki, Ameryki, Azji, Karaibów i Europy.

Kraje, które się zakwalifikowały to Kambodża, Zimbabwe, Kolumbia, Stany Zjednoczone, Malezja, Tajlandia, Portoryko, Bahamy, Hiszpania i Czechy.

Zobacz także: Majo Costa pokazuje swój wyrzeźbiony brzuch w rytm muzyki Garibaldiego

Po ponownym pokazaniu dziesięciu finalistów jury kwalifikacyjne wybrało najlepszy model z każdego regionu świata.

Tym samym zwycięzcami zostali: w Afryce Miss Zimbabwe; w Ameryce Miss Kolumbii, w Azji Miss Tajlandii, na Karaibach Miss Bahamów; A w Europie Miss Czech.

Salvadoran na oficjalnych zdjęciach z zawodów, które odbywają się w Polsce. Uchwycenie: zdjęcie poglądowe, niekomercyjne/ https://www.instagram.com/p/CucWXSzMedI/

Po tej czynności Luciana rozpoczęła transmisję na żywo, aby odpowiedzieć na pytania swoich obserwujących.

Piękne Santaneca dzięki za wsparcie. „Uwierz mi, że twoje wsparcie jest moim największym darem i że czujesz się szczęśliwy, ponieważ cię reprezentuję…” – zapewnił. Powiedziała, że ​​jest bardzo wdzięczna za tę nową szansę.

Wróć do strony głównej

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *