Ludvika Paletta wspomina swoje wakacje w rodzinnej Polsce

Ludvika Paletta wspomina swoje wakacje w rodzinnej Polsce

Ludwika PaletaPodobnie jak wiele gwiazd, wiele z nich wykorzystało nadejście lata i złagodzenie obostrzeń sanitarnych w obliczu pandemii w różnych częściach świata, aby udać się na zasłużony urlop.

Jednak choć większość ludzi wybiera się w te dni na wakacje na plaży, aktorka spakowała walizki i udała się w miejsce, które nie jest tak popularne, ale niewątpliwie jest dla niej wyjątkowe: Polskakraju, w którym urodził się nieco ponad 42 lata temu.

W ostatnich dniach, bohater Kocha wojnę Poleciał na europejskie ziemie, gdzie poznał swoje korzenie i cieszył się miejskim krajobrazem, gastronomią i atmosferą, którą latem oddycha jego ziemia.

Ludwika Paleta dzieli się zdjęciami z wyjazdu do Polski

Gwiazda pokaże za pośrednictwem swojego konta na Instagramie, poprzez zdjęcia, momenty tej ważnej wakacyjnej podróży po swoim kraju pochodzenia.

„Pozdrowienia z Krakowa– napisał w ubiegły wtorek, 20 lipca, wraz ze zdjęciem, na którym widać jego stopy w pięknych sandałach, gdy stąpa po pokrywie odpływu ozdobionej herbem polskiego miasta.

W swoich opowieściach podzielił się także widokiem z balkonu swojego pokoju w hotelu Copernicus, w którym przebywa. Na tym zdjęciu widać oszałamiający widok na miasto, miejsce, które ostatni raz odwiedził w grudniu ubiegłego roku, aby spotkać się z ojcem.

Instagram: @ludwika_paleta

I pokazał to także w swojej książce historie powozy konne kursujące po mieście w danym dniu; Ich spotkania z kulturalną częścią Krakowa i rozprzestrzeniającymi się ulicami manifestacjami artystycznymi.

Wakacje Ludwiki Palety w Polsce
Instagram: @ludwika_paleta
Instagram: @ludwika_paleta

Podobnie, poza eleganckim spacerowaniem po pochmurnych ulicach swojego rodzinnego miasta i robieniem zdjęć w kultowych miejscach, Ludwica Wycieczkę wykorzystał, żeby skosztować przysmaków swojej ziemi, takich jak ten pyszny „syrnik”.

Wakacje Ludwiki Palety w Polsce
Instagram: @ludwika_paleta

Jest to również obowiązkowy przystanek podczas Twojej przygody Kawa CamelotJest to miejsce bardzo szczególne i oprócz rozkoszowania się wyśmienitą kuchnią, jego wizytę uwieczniono zdjęciem przed fasadą.

W swoim ostatnim poście od czasu wakacji, w piątek 23 lipca, producentka teatralna i filmowa pojawia się, stojąc bardzo szczęśliwa obok pomnika.Błogosławiony Eros”, majestatyczne dzieło z brązu autorstwa polskiego artysty Igora Mitoraja znajdujące się w Rynek Główny w Krakowie.

Ludwika pamięta, jak jej rodzina przybyła do Meksyku

ostatni kwiecień, Ludwika Paleta rachunkowość W wywiadzie z Marą Patricią Castañedą Jak jej rodzina zdecydowała się opuścić ojczyznę i osiedlić się w Meksyku, gdy była jeszcze bardzo małym dzieckiem.

„Mój ojciec właśnie skończył 77 lat, więc zabiorę mu całą zupę Mara, bo nie miałam czasu z mamą, żeby mi powiedziała wszystko, co chciałam wiedzieć (…).” Dlatego bardzo podobał mi się mój ojciec i prosiłem go o tysiące rzeczy.

„Ostatnim razem, gdy go pytałem (jak dotarli do Meksyku) Mówił mi, że sytuacja w Polsce była bardzo trudna, był rok 1980.– zaczął opowiadać.

„Było dużo niepewności, było dużo problemów gospodarczych (…) Jak zawsze Polska była krajem, w którym żyło się ludzi, gdyby nie wojna, to był okres powojenny i zawsze miał polityczny cel i sytuacji gospodarczej” – zauważył. Bardzo trudne, ale to był czas, gdy wielu rzeczy bardzo brakowało.

Paletta zauważył, że dzięki pracy ojca, wybitnego skrzypka, rodzinie udało się w tym czasie wyjechać z Polski.

Mój ojciec miał możliwość opuszczenia Polski, czego normalnie nie mógłby zrobić; Ponieważ nie można powiedzieć: „Kupię bilet lotniczy i pojadę tutaj na wakacje”. Nie, nie możesz, system na to nie pozwala. Tak więc mój ojciec miał paszport i możliwość podróżowania. „Kiedyś przyjechałem do Meksyku” – wspomina.

Dzięki swojemu talentowi znalazł pracę jako muzyk w regionie Azteków. Choć decyzja nie była łatwa, podjął ryzyko. Dwa miesiące później dołączyła do niego żona z małymi dziećmi. Ludwica I Dominika.

„Nie wiedziałem, że tak źle się bawili”.

Aktorka potwierdziła, że ​​jej mama, choć na początku się bała, szybko zafascynowała się Meksykiem.

„To wywołuje we mnie wiele emocji, gdy myślę o tej kobiecie (jej matce), która przyjechała z niczym, aby szukać męża, spróbować szczęścia, zobaczyć, co może zyskać, aby mieć lepsze życie w innym kraju, i w ten sposób dotarliśmy. Potem zaczęliśmy tu budować życie, moja mama zakochała się w Meksyku i szybko zapuściła tu korzenie.„, oświadczenie.

Podczas przemówienia Palita była również wzruszona, gdy pomyślała o trudnych czasach, przez które przeszli jej rodzice w naszym kraju, nie przekazując tego ani jej, ani swojej starszej siostrze.

Nie wiedziałem, że mieli tak źle, nie wiedziałem, że było im tak ciężko Bardzo mnie porusza świadomość, że moi rodzice zadbali o to, abyśmy nigdy nie zdali sobie sprawy… Nie chcę płakać. „Tak, daje mi to wiele uczuć” – powiedział na granicy łez.

Może Ci się spodobać:

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *