Ludwika i Dominika Paletta wydają się być bliźniakami: na tym zdjęciu wydają się być w tym samym wieku | Słynny

Od ponad 40 lat Dominika i Ludwica Palletta czynią z Meksyku swój drugi dom. Siostry i aktorki pochodzące z Europy, a konkretnie z Polski, przybyły do ​​tego kraju na początku lat 80. i od ponad 30 lat pracują w branży rozrywkowej.

Dzięki temu, że oboje odnaleźli swoją pasję w aktorstwie, publiczność zna ich od lat i zna z różnych projektów filmowych, teatralnych i telewizyjnych, w których brali udział.

Jednak oglądanie ich indywidualnie to jedno, a zupełnie co innego, aby zobaczyć je razem. Kiedy siostry Paleta się spotykają, zawsze są zaskoczone swoim podobieństwem, co jest jeszcze bardziej zaskakujące, biorąc pod uwagę różnicę wieku między nimi o ponad pięć lat.

Ludwika Paleta pokazała swoje duże podobieństwo do Dominiki

29 marca 2022 roku Ludwika Balleta udostępniła jedno z najnowszych zdjęć ze swoją starszą siostrą Dominiką i siostrzenicą Marią Ibarra, najstarszą córką aktorki z La Osorbadura.

„Nie, nie jesteśmy bliźniakami ani tą samą osobą” – napisała Ludwika w opisie swoich publikacji, ponieważ ona i jej siostra faktycznie wyglądają jak bliźniaczki.

Jest jednak różnica między aktorkami od sześciu lat do prawie miesiąca. Dominika urodziła się 23 października 1972 r., więc teraz obchodzi swoje 49. urodziny; Ludwika przyszła na świat 28 listopada 1978 roku, dziś ma 43 lata.

Tak naprawdę nie zauważa różnicy wieku, gdy siostry Paleta są razem i nie tylko zdają sobie z tego sprawę, ale także ich wyznawcy.

Zdjęcie profilowe Ludwiki i Dominiki wywołało kilka komentarzy od użytkowników, którzy powtarzali swoje wielkie podobieństwo, a niektórzy chwalili ich urodę.

„Cenne krople z tego samego słoika”, „Są identyczne”, „Mają takie same oczy”, „Boskie”, „Jakie piękne” to niektóre z komentarzy, które można przeczytać w poście Ludwiki.

Dominika udostępniła też zdjęcie z tego spotkania swojej młodszej siostrze i córce Marii, a także otrzymała wiadomości podobne do wiadomości Ludwiki.

„A więc siostry są równe”, napisało wielu zwolenników, „Czyste piękno na tym zdjęciu”, „Są bardzo piękne”, „Są piękne”.

Podobieństwo sióstr Paletty nie ma znaczenia, czy mają różne fryzury, czy inny kolor włosów. Ich cechy nadal wieńczą je prawie jak bliźnięta.

To zaskakujące podobieństwo Dominiki i Ludwiki nie jest jednak trwałe. Jako dzieci różnica wieku między nimi była bardzo zauważalna.

Na przykład na zdjęciu z dzieciństwa udostępnionym przez Dominikę, mimo że mają podobną fryzurę, widać wyraźnie, że aktorka „Intruder” jest znacznie starsza.

Również na tym zdjęciu z dzieciństwa, zamieszczonym przez Ludwikę, widać różnicę wieku między nimi.

Jednak, jak przekonały się aktorki i ich fani, dziś mogą mieć bliźnięta.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.