Ludwika Paleta dołącza do trendu z ocieplanym płaszczem

Malarstwo Ludwiki Jest jedną z najpiękniejszych i najbardziej lubianych aktorek w Meksyku, gdzie od wielu lat działa w show-biznesie, jednak w ostatnich latach stała się również bardzo popularna w sieciach społecznościowych, zwłaszcza na Instagramie, gdzie zwykle chwali się swoimi pracami , ucieka na plażę i lepiej Ich ubrania, jak Z tej okazji wrzuciła serię zdjęć w bardzo nowoczesnym zimowym stroju o nazwie „Teddy Coat”.

legenda

Obecnie ma 4,4 miliona obserwujących na platformie, a także ma 30-letnią karierę i udowodniła, że ​​jest aktorką o wielu twarzach, dlatego nawet dzisiaj stała się jedną z najbardziej lubianych w meksykańskiej telewizji. Jedna z najczęściej obserwowanych celebrytek w mediach społecznościowych.

Zawsze w dobrym stylu

Polka zawsze nosi to, co jest modne, tym razem postawiła na oversizowy trencz, sweter z golfem, białe spodnie i wysokie kozaki. Uzupełnieniem była czerwona torebka, która tworzyła oszałamiający kontrast. Zgodnie z oczekiwaniami jej fani szybko wypełnili pole komentarzy komplementami.

legenda

Chociaż wygląda oszałamiająco w tym stroju, daleko mu do jednego z jej ulubionych. Jakiś czas temu Paletta potwierdziła, że ​​nie przestanie nosić zmysłowego kostiumu kąpielowego nawet po 70. urodzinach, o czym wspomniała w rozmowie z dziennikarką Marą Patricią Castanedą. . Wiadomo, że plaża to jedno z ulubionych miejsc Polek.

Gotowy na to, co będzie dalej

Na tym ostatnim zdjęciu widzimy ją ponownie w bikini w zwierzęcy wzór, ale teraz w bieli i błękicie, siedzącą na piasku z mokrymi włosami, jakby właśnie wyszła z morza.

Zawsze wygląda świetnie.Foto: Prywatne.

Nieco ponad miesiąc temu Paletta była na plaży nagrywając film „Después”, którego zdjęcia już się zakończyły: „To kolejne z tych marzeń, które spełniły się w tym roku. Sofia (Gomez Córdova) i ja rozmawialiśmy pracował nad tym filmem przez 4 lata. Wreszcie ujrzał światło dzienne… i czego mu brakuje…”, napisał niedawno. Jego syn będzie zaangażowany w ten film.

Czytaj…

Od tyłu Ninel Conde prezentuje swoją figurę w srebrnej obcisłej sukience

Galilea Montijo zdobi okładkę Playboya w wieku 49 lat

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *