Ludwika Paleta jak nigdy dotąd triumfuje w odważnej i obcisłej skórzanej sukience

aktorka Malarstwo Ludwiki W czwartek zamieścił na swoim koncie zdjęcie Instagram A tym samym triumfowała nad swoimi 4 milionami obserwujących, którzy byli zachwyceni jej wyglądem, bo gwiazdę filmu i telewizji jak nigdy dotąd widziano w odważnej, obcisłej skórzanej sukience, w której nosiła szczupłą sylwetkę.

bohater opowieści ”Mamo, są tylko dwieKonsekwentnie wpisuje się w internetowy trend #TBT czy Throwback Thursday, gdzie użytkownicy mediów społecznościowych udostępniają zdjęcie z przeszłości, dlatego 43-letnia aktorka ujawniła w czwartek zdjęcie z sesji, która wydaje się być bardzo artystyczna. bo zdjęcie jest czarno-białe.

Ludwika Paletta ma na sobie odważną skórzaną sukienkę

Wystarczy wstawić hashtag #tbt I dwa emotikony na chwilę czarno-białe sercektóra urodziła się w Polsce, udostępniła jej zdjęcie ubranej w dopasowaną skórzaną sukienkę z wyraźnym dekoltem w formie „Piąty„, który zszedł do środkowej części ciała, również ma trochę Falbany na spódnicy A w części talii, która podkreśla Twoją sylwetkę i podkreśla Twoje kształty.

Widżet został połączony ze sobą Kozaki długie w tym samym kolorze i materiale To sukienka i makijaż z ciemnymi ustami, które nadały bardzo zmysłowego akcentu tajemniczemu spojrzeniu, które podbiło jej zwolenników, którzy wypełnili ją miłymi słowami, takimi jak „Piękne, dzieło sztuki, kocham cię, kocham cię”, „kosztowny” i „zawsze fajnie”, a także ponad 13 tys. „lajków”.

Ludwika Paleta chwali się postacią w skórzanej sukience Fot. IGludwika_paleta

Aktorka pochodząca z Kraków, Polska, Jednak od najmłodszych lat przyjechała do Meksyku i zaczęła pracować w telewizji, jej pierwszym melodramatem była „Karuzela”, a później założyła sobie młodzieżowe telenowele, takie jak „ Przyjaciele i rywale. Obecnie angażuje się w różne projekty filmowe i teatralne, a oprócz transmisji na żywo jest gwiazdą serialu Netflix, „Matko, są tylko dwie”.

Czytaj:

Ludwika Paleta emanuje naturalnym pięknem i dumnie eksponuje zmarszczki

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.