Ludwika Paleta kończy 43 lata i świętuje popping z opaską bogini od Lyn May

29 listopada Malarstwo Ludwika 43-latek udostępnił urocze zdjęcie za pośrednictwem swoich sieci społecznościowych, na których można go zobaczyć w opasce na głowę bogini, takiej jak ta, którą ostatnio użyła legendarna wstążka Acapulco. Lynn May.

We wpisie słynna polska aktorka zdmuchnęła pyszną urodzinową świeczkę w różowej sukience ze złotymi kolczykami i olśniewającą złotą opaską na głowę.

Utalentowana meksykańska aktorka polskiego pochodzenia uchwyciła uśmiech ze swojej luksusowej rezydencji, życząc jej urodzin, ubrana w miękkie fale blond z przedziałkiem z boku i lekkim makijażem, który podkreślał jej delikatne usta.

W tym dniu, oprócz świętowania kolejnego roku życia, Ludwika Paleta świętuje również 41. rocznicę przyjazdu do Meksyku z rodziną z rodzinnej Polski i świętuje wśród miłości męża i trójki dzieci, Mikołaja Hazy, Barbary i Sebastiana Salinów.

Czytaj dalej: Cynthia Rodriguez wygląda urzekająco bez makijażu w mini kostiumie kąpielowym

W swojej rozległej karierze aktorka z Kraków, PolskaZ powodzeniem poświęciła swoją karierę filmowi, teatrowi i telewizji i jest uważana za jedną z najbardziej utalentowanych i poszukiwanych aktorek w przemyśle rozrywkowym.

Żona biznesmena Emiliano Salinas Oxelez po raz pierwszy pojawiła się w meksykańskiej telewizji, grając postać Marii Joaquiny Villasinor w telenoweli „okólnik” Wylądował swoją pierwszą główną rolę w przemiłej Televisa Telenovela „Dziadek i ja” w 1992 roku.

Czytaj dalej: Jennifer Lopez zakochuje się w różowych włosach i siatkowych skarpetkach na pełnych wdzięku nogach

Od swoich początków w meksykańskich operach mydlanych Ludwika Paleta demonstrował swoje wrodzone zdolności teatralne w melodramatach, takich jak „Maria z sąsiedztwa” I „Przyjaciele i rywale” Szybko stała się jedną z najpopularniejszych aktorek w środku serialu.

Kilka miesięcy temu Ludwika Paleta zaczęła kręcić film „Ponowne podanie tequili” W rolach głównych Sebastian Zuerta, Miguel Rodarte, Paulina Gitan oraz udostępnienie kilku zdjęć z miejsc nagrywania.

Niedawno zapowiedziano premierę drugiego sezonu serialu obyczajowo-komediowego. „Matko, są tylko dwie” Występuje u boku Pauliny Goto i będzie dostępna od 24 grudnia na platformie streamingowej Netflix.

Była żona aktora Plutarch Hazaa Wyróżniała się również swoim wyczuciem mody, a ostatnio nadzorowała kampanię reklamową kolekcji kultowej meksykańskiej projektantki mody jesień-zima 2021. Rachel Orozco.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *