Ludwika Paleta podkręca temperaturę jak nigdy dotąd swoim ponętnym czarnym bikini: FOTO

aktorka Malarstwo Ludwiki Jest celebrytą, który postanowił opuścić zatłoczone miasto, aby podróżować do PlażaA przynajmniej to pokazał na swoich kontach w portalach społecznościowych, na których udostępniał zdjęcia, w których błyszczy wygląda zalotnietak jak ostatnio z plikiem Czarne bikini, w którym podkręcam temperaturę Dał się zobaczyć jak nigdy dotąd.

obraz Pochodzi z Polski, ale od najmłodszych lat przyjechała do naszego kraju z rodziną. Obecnie ma 43 lata i ponad 30 lat po debiucie w dziecięcej telenoweli „Carrusel”, i od tego czasu stała się popularna wśród publiczności dzięki swojemu talentowi i urodzie.

Aktorka, gwiazda Netflixa „Mother There Are Only Two”, od lat dyktuje modę swoim szykownym, młodzieńczym i wyrafinowanym stylem, idealnym dla dojrzałych kobiet po 40 roku życia, które chcą wyglądać niesamowicie. Potwierdza również modę, która pojawiła się tej wiosny.

Ludwika Paletta w uroczym bikini

Ludwika W tę środę udostępniła w swoich Instagram Stories zdjęcie, na którym można zobaczyć, jak cieszy się słonecznym dniem, stojąc na ręczniku na piasku, ubrana w przepiękny dwuczęściowy strój kąpielowy, który można zobaczyć i ma nowoczesny nadruk.

Ludwika podbiła swoim wyglądem. Zdjęcie: IGludwika_paleta

Na zdjęciu, które aktorka opublikowała na popularnej platformie, na tym samym zdjęciu, na którym inne piękne aktorki były widziane na wakacjach, jasnooka blondynka błyszczała milionami fanów bycia bardzo szczęśliwą i piękną, ubraną w plażowe bikini. i maska.

Mimo że aktorka starała się, aby dodatek, który nosiła w dobrym stylu, stał się bohaterem jej wyglądu, to była ona. czarne bikini Druk w kształcie złotych rybek, który skradł show, ponieważ piękna aktorka po raz kolejny jest zachwycona swoim naturalnym pięknem i uroczym stylem.

Czytaj:

Ludwika Paleta pokazuje idealną sukienkę dla 40-latki wiosną 2022 roku: Zdjęcie

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *