Ludwika Paleta poznaje styl i styl w wyrafinowanym, szytym na miarę garniturze

znana polska aktorka, Malarstwo LudwikaPodczas nagrywania udanej serii opublikowała zestaw zdjęć na swoich portalach społecznościowych „Matko, są tylko dwie” Tam, gdzie styl i elegancję docenia się w wyrafinowanym, szytym na miarę garniturze.

sławna aktorka 43 lata Nosiła elegancką sylwetkę w wyrafinowanym zestawie składającym się z kurtki z dekoltem w szpic z przednimi kieszeniami i prostych spodni ze strzałkami, które uzupełniła dyskretnymi złotymi dodatkami i wysokimi sandałami.

Utalentowana meksykańska aktorka polskiego pochodzenia zaprojektowała garnitur dla znanego projektanta mody Rachel OrozcoNosi swoje platynowe blond włosy w miękkie fale i lekki metaliczny makijaż, który podkreśla jej brzoskwiniowe policzki i delikatne różowe usta.

Była żona aktora Plutarch Hazaa Jest w trakcie kręcenia nowych odcinków serialu dramatycznego i komediowego, w którym występuje razem z aktorką. Paulina Guto Wkrótce będzie dostępny na platformie streamingowej Netflix.

Czytaj dalej: Andrea Mesa wzdycha swoim pięknem w szeregu fioletowych pasemek

W trakcie jego rozległej kariery artystycznej żona biznesmena Emiliano Salinas AuxiliUdało jej się poświęcić swoją karierę filmowi, teatrowi i telewizji, a jej wrodzony talent utrzymał ją w przemyśle rozrywkowym.

Kilka miesięcy temu zakończyły się zdjęcia do filmu „Ponowne podanie tequili” Zagra razem z Sebastianem Zuritą, Miguelem Rodarte i Pauliną Gaitan, a zdjęciami z miejsc nagrywania udostępniła na taśmie wyreżyserowanej przez Gabriellę Tagliavini.

Czytaj dalej: Cynthia Rodriguez ujawnia swój urok w odsłaniającej plażowej sukience

Aktorka pochodząca z Krakówi PolskaW ciągu ostatnich dziesięcioleci zaszczyciła prestiżowe magazyny modowe swoją niezrównaną urodą, a w 2021 roku pojawiła się na majowej okładce magazynu Noir i listopadowej okładce Glow Mx.

Ludwika Paleta stała się również twarzą znanych marek, a niedawno rozpoczęła kampanię reklamową wspaniałej kolekcji jesień-zima 2021 projektantki mody Raquel Orozco, ubranej w ciepłe sezonowe ubrania.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *