Ludwika Paleta udostępniła na swoim Instagramie filmik ze swoją córką Barbarą na plaży | Sławny

Ludwika Paletta kilkakrotnie pokazała swoją córkę: z krótkim wideoklipem z nią na plaży.

Na jej kontach na portalach społecznościowych mnożą się na przykład jej „selfie” i zdjęcia z jej projektów artystycznych, ale tylko w rzadkich przypadkach widuje się ją w towarzystwie wnuków.

Jednak częściej udostępnia zdjęcia lub klipy swojemu najstarszemu synowi, Nicholasowi, niż młodszym członkom rodziny.

Dzieje się tak dlatego, że młody człowiek osiągnął już pełnoletność, a nawet zajmuje dla siebie miejsce w branży rozrywkowej, więc będzie musiał nauczyć się żyć w oczach opinii publicznej.

Są bliźniakami Ludwiki Paletty

W maju 2017 roku aktorka polskiego pochodzenia w wyniku związku z Emiliano Salinasem urodziła bliźnięta. Był to chłopiec o imieniu Sebastian i dziewczynka o imieniu Barbara. Gwiazda „Karuzeli” od urodzenia bardzo konserwatywnie podchodzi do tożsamości maluchów: zwykle nie mówi o nich w mediach, a na portalach społecznościowych prawie ich nie pokazuje.

W rzeczywistości na kilku przesłanych przez siebie zdjęciach ukrywa ich twarze.

Ludwika Paleta po raz ostatni pokazała swoje bliźniaczki w lutym, kiedy uczyły się jeździć na łyżwach w środku śnieżnych wakacji, a entuzjazm dla ich osiągnięć skłonił ją do udokumentowania ich osiągnięć w historiach na Instagramie.

Ludwika Paletta pokazuje córkę Barbarę na plaży

Z okazji Świąt Wielkanocnych tłumaczka wraz z rodziną udała się na meksykańską plażę. Chociaż nie określił, gdzie się znajdują, można wywnioskować, że był to stan Oaxaca, ponieważ udostępnił również zdjęcia potraw i napojów typowych dla tego obszaru.

Wśród swoich opowieści z tej wyprawy Ludwika Paleta zamieściła krótki film, w którym można zobaczyć dziewczynę w fioletowym kostiumie kąpielowym i masce w tym samym kolorze. Chociaż nie zidentyfikował go, łatwo można było wywnioskować, że była to jego córka.

Oczywiście, trzeba przyznać, że zakrył twarz dziewczynki i wyciszył dźwięk wideo, tak że nie było łatwo ją rozpoznać.

Chcesz, aby Ludwika Paleta zamieściła więcej zdjęć swoich bliźniaków?

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.