Ludwika Paleta zakochuje się opalając aktorską postać w mini kostiumie kąpielowym

znana polska aktorka, Malarstwo Ludwika, ogniste zdjęcie jego aktorskiej postaci opalającej się w mini kostiumie kąpielowym z Paradise Beach w Copacabana w Rio de Janeiro w Brazylii.

Obnosi się ze swoją elegancką figurą, słynną aktorką 43 lataSiedząc na łóżeczku przed Dream Beach, miała na sobie mini dwuczęściowy kostium kąpielowy, który odsłaniał jej płaski brzuch i pełne wdzięku nogi.

Utalentowana meksykańska aktorka polskiego pochodzenia emanuje urokiem i flirtem z jednego z najważniejszych miejsc turystycznych w Rio de JaneiroPokazuje twarz bez kropli makijażu i platynowe blond włosy w miękkich falach.

Ludwika Paleta ma pyszne wakacje w Brazylia Udostępniaj zdjęcia od tego czasu chleb z cukrem Skała wzniesiona prawie 400 metrów nad zatoką Guanabara, z której roztacza się wspaniały widok na Rio de Janeiro.

Czytaj dalej: Cynthia Rodriguez pokazuje swój płaski brzuch w aksamitnej koszuli i błyszczących spodniach

W trakcie jego rozległej kariery artystycznej żona biznesmena Emiliano Salinas AuxiliZ powodzeniem poświęcił swoją karierę filmowi, teatrowi i telewizji, a ostatnio stał się jedną z najpopularniejszych celebrytów w sieciach społecznościowych.

Ludwica Balleta zadebiutowała w meksykańskiej telewizji w wieku 10 lat, grając postać Marii Joaquiny Villasenor w telenoweli. „okólnik” Dostał swoją pierwszą główną rolę w ukochanym serialu telewizyjnym „Dziadek i ja” w 1992 roku.

Czytaj dalej: Geraldine Bazan Urzekająca i urzekająca na okładce magazynu

Była żona aktora Plutarco Hazy pokazała swoje zdolności teatralne w młodzieżowych melodramatach jako „Maria z sąsiedztwa” s „Przyjaciele i rywale” Szybko stała się jedną z najpopularniejszych aktorek w środku serialu.

Kilka miesięcy temu rozpoczęły się zdjęcia do filmu „Ponowne podanie tequili” Zagra razem z Sebastianem Zuertą, Miguelem Rodarte i Pauliną Gaitán i udostępniła kilka zdjęć z miejsc nagrań na taśmie wyreżyserowanej przez Gabriellę Tagliavini.

Zapowiedział też premierę drugiego sezonu serialu dramatycznego i komediowego. „Matko, są tylko dwie” gwiazd obok Paulina Guto Będzie dostępny od 24 grudnia na platformie streamingowej Netflix.

Aktorka pochodząca z Kraków, Polska, jest jedną z najpiękniejszych twarzy w showbiznesie i przez całą swoją długą karierę pojawiał się na okładkach prestiżowych magazynów i stał się wizerunkiem znanych na całym świecie marek.

Jeśli chcesz zobaczyć Ludwikę Paletę w mini strojach kąpielowych, kliknij Kliknij tutaj

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *