Ludwika Paletta nie wstydzi się pokazywać brwi w stylu Fridy Kahlo: wideo

Malarstwo Ludwiki Uważany jest za jednego z artystów Najpiękniejsza w środku widowiska, Ale jest też jedną z najbardziej oryginalnych, bo nie boi się wyglądać naturalnie, czyli bez makijażu i bez filtrów. Tym razem aktorka była widziana kilka razy, ponieważ stylowo pokazała brwi Frida Kahlo.

Pochodzenie z Polska Stała się bardzo aktywna w swoich sieciach społecznościowych Instagram i TikTok Jej ulubieńcy, w pierwszym z nich dzieli się swoim najbardziej zaskakującym wyglądem, który emanuje elegancją i stylem, podczas gdy w drugim bohaterka „Matki jest tylko dwójka” ujawnia swoją najśmieszniejszą stronę w filmach śledzących trendy.

Ludwika Paleta pokazuje razem brwi

w ten piątek, Paleta, 43 lata, Na swoje oficjalne konto na chińskiej platformie wrzucił mały klip, w którym użył filtra, który pokazywał różne rodzaje modelowania brwi. Losowo różne rodzaje włosów zostały umieszczone na jej twarzy w tym obszarze, z niektórymi aktorka zmieniła się drastycznie, podczas gdy z innymi wyglądała tak pięknie jak zawsze.

„Dzień dobry !!!?? #Piątek #Solubarati”, były słowa i hashtagi z Ludwika Udostępnij film, w którym w końcu nosi brew gęsta i gęsta, Popularny styl meksykańskiego malarza Frida Kahlo. Zamiast być zdziwioną, aktorka pojawiła się w bardzo „zmysłowy” sposób z włosami między brwiami.

Ludwika Paletta Pokaż filtr brwi Zdjęcie: Specjalne

„Witam, pozdrawiam, a brew jest bardzo dobra”, „zawsze piękna” i „dopóki nie będziesz pięknie wyglądać”, to tylko niektóre z setek komentarzy pozostawionych przez jego zwolenników, którzy również pytają sprawdź swoje konto, Więc musisz o tym pamiętać Malarstwo Ludwiki Stosunkowo nowy na platformie, już konkurujący z innymi celebrytami, takimi jak Wiktoria Ruffo Co staje się wirusowe ze wszystkimi jego tańcami.

Aktorka, pochodząca z Krakowa, przyjechała do Meksyku jako dziecko i zaczęła pracować w telewizji przy melodramatach, takich jak „okólnikA w młodości poświęcił się jemu Przyjaciele i rywale„Obecnie zaangażowana w różne projekty filmowe i teatralne oraz transmisje na żywo, jest gwiazdą serialu Netflix, „Matko, jest tylko dwoje”.

Tutaj możesz obejrzeć wideo:

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.