Ludwika Paletta: Pozostań bez zmian! Aktorka udostępnia 14-letnie zdjęcie, które zaskakuje fanów


Malarstwo Ludwiki Jechał pociągiem wspomnień i jak to zrobił! Cóż, udostępnił swoim zwolennikom zdjęcie sprzed 14 lat, kiedy miał 29 lat, ale Zaskakujące nie jest to, jak pięknie wygląda, ale ponad dekadę później wydaje się, że lata nie minęły.

Jedną z wielkich mocy telewizji jest to, że dokumentuje rozwój aktorek i aktorów poprzez produkcje, w których biorą udział, tak jest w przypadku Ludwiki Paletty, która jako małe dziecko wkroczyła w świat telenoweli. mała dziewczynka. Pamiętasz „Karuzelę dla dzieci”?gdzie zagrała Marię Joaquin, młodą przeciwniczkę melodramatu.

Ludwika miała wtedy zaledwie 10 lat i niewiele czasu od przyjazdu do Mexico City, ponieważ aktorka pochodzi z Polski, regionu, w którym urodziła się 29 listopada 1978 roku; Córka skrzypka Zbigniewa Palety i profesora Barbary Paciorek Paleta, wkrótce po urodzeniu swoich córek, postanowiła opuścić rodzinny Kraków, ponieważ ich ojciec otrzymał ofertę pracy w naszym kraju.

Przed udziałem w filmie „Karuzela dla dzieci” z 1989 roku aktorka Zapuścił się do teatru, ale kiedy miał okazję wskoczyć do telewizjistał się częścią jednej z najbardziej lubianych produkcji, telenowela wyemitowała ponad 358 odcinków, a w tym czasie zwykle opowiadano historie w średnio 160 rozdziałach.

Trzy lata później, w 1992 roku, aktorka dostała swoją pierwszą szansę jako dziecięca bohaterka, dzieląc się napisami z Gaelem Garcíą Bernalem w Telenoweli „Dziadek i ja”, ale po ukończeniu nagrań Ludwika wróciła do Europy, aby przygotować się jako aktor, a powrócił do Meksyku dopiero w 1995 roku, kiedy ponownie pojawił się w produkcji Televisy pod dyrekcją Beatriz Sheridan, znanej również jako „pionierka telenoweli” w „María la del Barrio”.

W miarę jak Ludwika nabiera coraz większego znaczenia, Miłość zapukała do jej drzwi, kiedy poznała kolegę aktora Plutarco Hazę, którego poślubiła w 1998 roku. W następnym roku urodziła swoje pierwsze dziecko, Nicholas, który ma teraz 22 lata! Minęło siedem lat, kiedy w 2006 roku aktorka ogłosiła rozstanie z ojcem swoich dzieci. Rok później przeprowadził sesję zdjęciową, którą niedawno udostępnił w swoich sieciach.

Zapytaj swoich obserwujących

W poście Paleta pyta swoich zwolenników, czy mają pomysł Kto go fotografował i dla jakiego magazynu robił zdjęcia?i chociaż w większości komentarzy jego zwolennicy mieli mu tylko komplementy na temat tego, jak pięknie wyglądał, Stwierdzili również, że lata nie minęłybo 14 lat później – w wieku 44 lat – nadal wtedy wygląda.

I choć wygląda tak młodo jak wcześniej, w tych latach sprawdziła się jako aktorka wielokrotnie występując zarówno w operach mydlanych, serialach czy sztukach teatralnych, którą łączy z opieką dwójki swoich małych dzieci, bliźniaczek Barbary i Sebastiana. , produkt jej związku z Emiliano Salias Occelli, którego poślubiła w 2013 roku.

FM

Wątki

Przeczytaj także

Otrzymuj najnowsze wiadomości na swój e-mail

Wszystko, co musisz wiedzieć, aby rozpocząć dzień

Rejestracja oznacza akceptację regulaminu

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.