Ludwika Paletta została skrytykowana za pisanie w inkluzywnym języku

Ludwika Paletta została skrytykowana za pisanie w inkluzywnym języku

Jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy na meksykańskim ekranie. Urodzona w Polsce i adoptowana przez Meksyk Ludwika Paletta istnieje od dziesięcioleci.

W tym roku wraz z Osvaldo Benavidesem Malarstwo Ludwiki Daje życie „Noc poślubnej”, historii, która zapowiada się na równie udany, jak wszystko, w co była zaangażowana ta aktorka.

Ale uroczystości związane z zakończeniem zdjęć zostały przyćmione incydentem z udziałem dwóch aktorów, którzy brali udział w kręceniu.

Ludwika rozmawiała z prasą o wypadku z udziałem dwóch aktorów, którzy utonęli, ciesząc się wolnymi dniami w trakcie kręcenia zdjęć. „To bardzo słodka i słodko-gorzka chwila” – odpowiedziała 43-letnia aktorka.

14 października napisał piękny hołd „Osowi”, odnosząc się do Osvaldo, któremu odpowiedział: „Już płakałam. Kocham cię, Mike. To osiągnięcie jest tak samo twoje, jak moje. razem i dzielić tyle psot.” „.

„Dzisiaj nadchodzi projekt, o którym marzymy i wyobrażamy sobie przez 10 lat. Historia, którą napisał dla nas Osvaldo i urzeczywistnił ją. Moje serce jest przepełnione dumą, będąc świadkiem Twojej wytrwałości, pasji, poświęcenia i talentu. Moje usta płyną do zobacz, kim się stałeś… wrażliwym, kochającym, emocjonalnym, zdyscyplinowanym, cierpliwym, cudownym io wiele więcej”. To miła rzecz, o której wiedzą ludzie, którzy byli w tym projekcie tak blisko.

„Zgromadziłem tak hojny zespół utalentowanych ludzi, którzy, jak powiedziałem, muszą być częścią tej historii. Twoje przywództwo i przewodnictwo sprawiły, że ten projekt stał się jednym z tych, które pozostają w moim sercu na zawsze. Dziękuję Os za bycie moim brat, przyjaciel, partner w grubych i chudych, a mój przyjacielu kocham cię” – napisała Ludwika na swoim koncie na Instagramie, gdzie ma ponad 4 miliony obserwujących.

Krytyka jej „nadrzędnego” języka

Ubrana w zielony garnitur, który sprawił, że wyglądała oszałamiająco, Ludwika wzięła udział w Metropolitan Theatre Awards, gali, która odbyła się 18 października w Mexico City.

Aby pogratulować zwycięzcom, umieścił wiadomość na swoim koncie na Instagramie, która brzmiała:Wczoraj wieczorem uhonorowano najlepszy teatr w Meksyku. Gratulacje dla wszystkich zdobywców nagród Umieść tweeta„.

Sposób, w jaki sformułował swój list gratulacyjny, wywołał negatywne reakcje.

Aktorka Ludwika Paleta użyła litery „x” zamiast samogłosek, ku zaniepokojeniu wielu jej zwolenników.

— A co się stało z samogłoskami A i O? , „Nie ty, nie proszę. Nie daj się tak pisać „,” Zgadzam się, że to tak proste, że użycie właściwych słów to: Gratulacje dla wszystkich zwycięzców i to wszystko! Niektóre komentarze były ’ Przygnębiłeś mnie, to była moja platoniczna miłość”.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *