Luis Bolland potępia, że ​​transfery młodych zawodników dotyczą małej grupy trenerów – El Nuevo Diario (Dominikana)

Luis Bolland potępia, że ​​transfery młodych zawodników dotyczą małej grupy trenerów – El Nuevo Diario (Dominikana)

Dziennik El Nuevo, Santo Domingo. Były zawodnik MLB Lewis Bolland zasugerował w niedzielę, że kilku liderom programu wycofało kontrakty z zawodnikami, którzy mieli rozegrać mecz 2 lipca, w związku z czym na jakiś czas odszedł z pracy w akademii.

Powiedział, że odszedł z tej pracy dwa lata temu, a akademia baseballowa nosząca jego imię jest jedną z najlepiej znanych; Ale nagle zauważył, że podpisy zostały złożone wybranej grupie przywódców.

„Zmęczyłem się, wyszedłem trochę z pracy, a jedna z akademii padła bardziej niż inne i z chwili na chwilę praca się zmieniała, do tego stopnia, że ​​musiałem zabierać moich zawodników do innych trenerów i tracić pieniądze , bo mieli powiązania z organizacjami” – ujawniła w niedzielę Polska w wywiadzie dla programu „La Semana Deportiva”.

„Szukałem innego poziomu, innego kierunku. System się zmienił, obecnie gracze podpisują kontrakty z tymi samymi ludźmi. „IAktor Jay Cruz. „To mnie rozczarowało. Gracze nie widzieli tego w ten sam sposób”.

„Miałeś wstępny plan z zawodnikami wiele lat temu, ale praca się zmieniła do tego stopnia, że ​​musiałem zadzwonić do innych trenerów, którzy mają więcej kontaktów ode mnie” – upierał się Polska.

„Biznes przybrał zły obrót, ale sprawy już przybierają inny obrót. Teraz mam niezbędne materiały i dlatego ponownie złożyłem podanie o przyjęcie do akademii.

Doceniał programy DPL i IPL, na których korzystają trenerzy, ale tłumaczył, że oni też mają swoją działalność gospodarczą, bo też zbierają część podpisów, co on rozumie.

„Masz perspektywy, oni je widzą i umieszczają chłopca na swoim miejscu, dają ci scenę. Oni (DPL i IPL) to coś innego w tym biznesie i są bardzo otwarci na wszystko” – powiedział.

„Koncentrujemy się na harcerstwie i dlatego zrezygnowałem” – upierał się Polska.

Powtórzył, że wiele programów „płaci tyle, ile musi za graczy, kontroluje rynek (programy Jaime, Banana i Santini), a ten drugi jest w drodze. Ja przekazałem mu gracza i musiałem dać dobry procent, aby chłopak mógł podpisać kontrakt. Wychodzą i kupują zawodników”.

W zeszłym tygodniu Jose Guillén potępił w tym samym programie istnienie mafii w dominikańskim baseballu, na której widnieją podpisy zawodników De Julio.

Chce być liderem w Ledum

Niedawno Polska została trzecim menadżerem zatrudnionym na inauguracyjny sezon Niezależnej Ligi Baseballu Portoryko. Jednak jego celem jest w pewnym momencie trenowanie Dominikańskiej Ligi Baseballowej (LDM).

„Nie otrzymałem żadnej oferty reżyserowania w moim kraju, może nadszedł czas, abym nauczył się w Puerto Rico, a potem doszlifował i został uznany za Leduma. Zespół nie ma znaczenia, liczy się zarząd w moim kraju”.

Wyjaśnił, że reżyseria w Ledum nie jest sprawą łatwą, „dlatego rozumiem, że muszę się przygotować, aby przy nadarzającej się okazji nikogo nie zawieść”. Nie chcę być trenerem, któremu podaje się składy, jak to bywa w tej lidze. „Wysyłają mnie, abym narzucił zawodnikowi wskazówki, ale tak nie jest” – powiedział.

Chce się uczyć z Ferminem

Polska przez wiele lat grała u boku Felixa Firmina, obecnego lidera Águilasa Cibaeñasa, więc teraz ma nadzieję kontynuować naukę u zwycięskiego stratega w Ledum.

„W tym sezonie będę miał wiele zadań z Agilasem, ale jednym z nich będzie bycie częścią trenera drużyny, praca z moim przyjacielem Feliksem (Ferminem), którego zawsze podziwiałem i szanowałem. Dał mi szansę w zespole, i wiele mu zawdzięczam.”

„Będę na boisku z Feliksem, ale kiedy drużyna podróżuje, muszę oglądać mecze w telewizji. Moja praca będzie teraz nudniejsza, więc mam nadzieję, że będę mógł uzyskać wiele korzyści, zwłaszcza od naszego kapitana i przyjaciela. ” powtarzać.

„Fermin, dla mnie jest najlepszym przywódcą, jakiego mam w Ledum”.

Polska grała zawodowo w baseball przez 27 lat, począwszy od 1984 r., a w 2010 r. przeszła na emeryturę, „bo Orły chciały, ale ja mogłem zagrać jeszcze kilka sezonów”.

Polska miała 927 infekcji, co jest życiowym liderem; Zdobył lidera w liczbie zdobytych runów (517) i trójek (43), siódme miejsce w RBI (302) i trzecie w przechwytach (184).

WILLIAM EISH / REDAKTOR SPORTOWY EL NUEVO DIARIO

[email protected]

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *