Lula przywrócił stosunki z siłami politycznymi Brazylii – Prensa Latina

Lula przywrócił stosunki z siłami politycznymi Brazylii - Prensa Latina

To było dla mnie osobiście bardzo ważne. Myślę, że dla PT bardzo ważne jest wznowienie rozmów z siłami politycznymi w tym kraju. „ Dawno nie spotykałem się z partiami politycznymi ” – powiedziała Lula w teledysku po wizycie w Brasilii.

W audiowizualnej prezentacji z przewodniczącym Partii Pracy Gleesym Hoffmanem, byłym przywódcą związkowym, który spotkał się w stolicy z politykami różnych skłonności i ambasadorami, opisał swój pobyt jako sukces.

Podczas swoich rozmów poruszył temat „pilnej szczepionki dla wszystkich, pomocy w nagłych wypadkach wartej 600 rialów (108 dolarów miesięcznie), kredytu awaryjnego dla ratowania małych i średnich firm oraz polityki inwestycyjnej mającej na celu stworzenie miejsc pracy”. Polityka.

W wymianie poglądów Lula potępił również katastrofalną politykę międzynarodową rządu Jaira Bolsonaro.

Nikt nie dzwoni do Brazylii na spotkanie. Powiedział, że wszyscy martwią się złym zarządzaniem, wylesianiem, a rząd ignoruje Covid-19, szczepionki i opiekę nad ludźmi.

Dla byłego przywódcy związku rozmowy z dyplomatami były kluczowe, „ponieważ ci ludzie wiedzą, że Brazylia stała się graczem międzynarodowym i są traktowani poważnie”.

Przede wszystkim podkreślił: „Kiedy dyskutuje się o walce z ubóstwem, nędzą i głodem, ale także w kwestii środowiska, ponieważ Brazylia zyskała duży szacunek dzięki polityce, którą podjęliśmy w celu zmniejszenia wylesiania o 80 procent”. .

Ponadto zasugerował, że można by ustalić datę „innych wizyt”, aby ponownie porozmawiać ze wszystkimi: pracodawcami, związkami zawodowymi, pracownikami i partiami politycznymi.

W tym sensie powiedział, więc możesz być pewien, że pracujesz nad przywróceniem demokracji i znów będziesz mieć szczęśliwy kraj, w którym ludzie będą mogli żyć w pokoju.

„To był sukces”, podsumował, „Jestem z powrotem w São Paulo zadowolony z pięciodniowego programu tutaj, w Brasilii”.

Analitycy twierdzą, że Lula, który odzyskał prawa polityczne po unieważnieniu sankcji przez Sąd Najwyższy, podejmuje pierwsze kroki w celu zbudowania szerokiego frontu z lewej strony, aby pokonać Bolsonaro w wyborach w 2022 roku.

jha / ocs

You May Also Like

About the Author: Nathaniel Sarratt

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *