Maciej Dowbor udowadnia, że ​​potrafi mówić po angielsku. Manskin zaproponował… pocałuj go. „Świetnie całuję”

sobota Fiesta de Manskine W ramach festiwalu Polsat SuperHit wywarł ogromny wpływ. Włosi zostali najpierw zaakceptowani na scenie, a wcześniej musieli wysłuchać skromnego występu wokalnego. Mishao hydraulik stacja polerska Maciej Dubor i Karolina Gillon. Krindżowo to mało kulturalne, a niewygodne.

Od początku Massej DubourgNajwyraźniej krytycy go obrazili, a on zaprzeczył wszystkim zarzutom. Jak się dowiedzieliśmy To były tylko domysły ze scenyNikt tego nie wziął pod uwagę Rozmowa z Włochami po polsku byłaby kulturowo normalna.. Krytycy nie są o tym przekonani, więc Dowbor postanawia im odpowiedzieć, nagrywając „zabawny” film o nauce angielskiego…

Zobacz też: Porozmawiaj z Manskinem! Muzycy wspierają Britney Spears: Chciałbym, żeby była wolna

Oczywiście został „nauczycielem” Meksyk Koterskiktóry zyskał sławę na popularnej scenie „Day Freak” prawie 20 lat temu. Kotersky postanowił nauczyć Dowbora odmiany czasownika „być”.

Co, naciskam na ciebie? Zapewniam cię, ale czy studiowałeś wszędzie dziennikarstwo i nie mówisz po angielsku? Nie, Macyek, daj spokój, nie będę z tobą tak rozmawiać. Kiedy nauczysz się angielskiego, wróć do mnie teraz. Koterski był teatralnie rozgniewany na Instagramie.

Efekty „lekcji” były zdumiewające, bo po pięciu godzinach Maciej Dubor biegle władał językiem angielskim. Dziękuję zespołowi ManeskinTak jak powinno było w Sopocie. Nie tylko to, zasugeruj to Następnym razem zaproś go na swój występPonieważ jest „świetnym całusem”… zapytaj moją żonę – ogłosił (?).

czy jesteś przekonany? A zabawa? Bo chyba taki był cel tego nagrania…

bEjWmriC
bEjWmriD
begomerio

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *