„Magic Remote” na Amazon za jedyne 25 euro

technologia

Fire TV Stick Lite ze sterowaniem głosowym Alexa obniża cenę o 29%

Fire TV Stick, „pilot telewizyjny” firmy Amazon, który robi wszystkowystawiony na sprzedaż: obniżył swoją cenę o 29% i Można go kupić za jedyne 24,99 €, każdą szansę

Ze wszystkich podobnych produktów, które ma Amazon, ten jest prawdopodobnie najprostszy i najbardziej kompletny (wszystko na raz). Na początek jest bardzo łatwy w konfiguracji, wystarczy podłączyć go z tyłu telewizora, włączyć telewizor i połączyć się z Internetem, aby go skonfigurować.

Po włączeniu umożliwia Szybkie odtwarzanie strumieniowe Full HD. Pamiętaj, że działa z poleceniami głosowymi Alexa, więc jest bardzo wygodny.

Za pomocą prostego polecenia możesz uzyskać dostęp do bezpłatnych filmów i seriali z aplikacji takich jak RTVE Play, Atresplayer lub YouTube, a także poprosić Alexę o odtwarzanie filmów i seriali za pomocą Netflix, Prime Video, Disney+ czy DAZN Lub wszystkie kanały, które możesz wymyślić.

Można go również zaprogramować do słuchania utworów za pomocą Amazon Music, Spotify i nie tylko. Mogą obowiązywać opłaty abonamentowe.

Wreszcie , Patyk amazonki Pozwala kontrolować kompatybilne urządzenia inteligentnego domu i za ich pomocą na przykład poprosić Alexę o sprawdzenie informacji o pogodzie lub włączenie i wyłączenie światła.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *