Maite Perroni powraca w drugim sezonie Dark Desire

Meksyk zawsze był znany na całym świecie ze swoich telenoweli… i ta sława nie ustała, gdy gust publiczności przeniósł się na telenowele. Meksykańskie melodramaty telewizyjne przystosowały się do nowej epoki, zaczęły wystawiać swoje sezony i wyruszać, aby rywalizować, gdziekolwiek się pojawiły. Tak jest w przypadku Oscuro Desio, meksykańskiej produkcji, która niedługo wyemituje swój drugi sezon na Netflixie.

„styl =” wysokość: 545px; „>

Serial jest sprzedawany jako pełna pasji historia miłosna między nauczycielem a młodszym mężczyzną. Ten nauczyciel to nic więcej i nic mniej niż Mighty Peroni. Mighty Peroni jest mistrzem serii! Co czeka resztę z nas, ludzi?

Związane zWszystko, co trafi do Netflixa w styczniu 2022 r.zabawaWszystko, co trafi do Netflixa w styczniu 2022 r.

I tak w tym drugim sezonie Dark Desire śledzi niemożliwą historię miłosną między Dario i Almą, którzy, mimo że wiedzą, że nie mogą być razem, nadal szukają siebie nawzajem, aby uwolnić swoją pasję (np. mają dużo seksu ).

„Niezależnie od wielu przeszkód, które już stanęły na drodze ich związku, nowy stan sprawi, że sprawy wymkną się spod kontroli, zarówno dla nich, jak i dla wszystkich wokół nich. Alma i Dario ponownie zejdą w głąb życia. Ciemniejsze strony, które dotkną twojego serca”, ujawnia podsumowanie drugiego sezonu.

Gdybyście mieli jakiekolwiek wątpliwości co do sukcesu meksykańskich opowieści, Netflix ogłosił, że pierwszy sezon Dark Desire można teraz oglądać w ośmiu różnych językach: tureckim, portugalskim, włoskim, angielskim, polskim, hindi, francuskim i niemieckim.

Związane zkoniec papierowego domu podsumowanie netflixzabawaKoniec La Casa de Papel wreszcie nadszedł na Netflix

Dark Desire jest napisane i napisane przez Leticię López Margalli, wyreżyserowane przez Pitipola Ybarrę i Kenię Marqueza, z udziałem Mighty Peroni, Alejandro Spitzer, Erica Heizera, Jorge Poza, Catherine Siachuk, Arturo Barby, Reginy Pavon i Ariany Saavedra.

A kiedy widzimy, że to trwa? Światowa premiera drugiego i ostatniego sezonu będzie dostępna w serwisie Netflix 2 lutego.

Aby trochę rozgrzać się przed tym, co zobaczymy, Netflix udostępnił oficjalny plakat na ten drugi sezon wszystkim swoim bohaterom:

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *