„Maja del fin del mundo” dzięki ogromnemu wsparciu publiczności będzie reprezentować Polskę w kategorii juniorów

„Maja del fin del mundo” dzięki ogromnemu wsparciu publiczności będzie reprezentować Polskę w kategorii juniorów

Dziś po południu ogłoszono, że laureatką nagrody została Maja Krzyżewska Zansa na sukces Będzie zatem reprezentował Polskę na Eurowizji Junior 2023. Jego piosenka wybrana przez TVP została nazwana wewnętrznie Potrzebuję tylko przyjaciela Jej autorami są Karla Fernandez, Dominik Buczkowski-Wojtaszek, Patrick Komor, Marija Dzilac i Piotr Zborowski.

Po trzech półfinałach pięcioro dzieci przeszło do dzisiejszego wielkiego finału, którego zwycięzcę wyłonili sędziowie i telewizja. Najpierw o pięciu wielkich międzynarodowych hitach zaprezentowali finaliści, widzowie oraz panel w składzie: Konrad Smoja (dyrektor artystyczny Polskich Spektakli na Festiwalu Dziecięcym), Daria Barecka (dyrektor ds. rozrywki TVP) i Grzegorz Urban (dyrektor muzyczny TVP). Zansa na sukces) Maja Krzyżewska i Leon Olek zakwalifikowali się do superfinału. Śpiewała Fotografia Przez Eda Sheerana i Tańcząca małpa Autor: Tones i I. Potem tylko publiczność miała ostatnie słowo w wyborze najlepszej interpretacji Potrzebuję tylko przyjaciela,Wybierz MAGĘ. Tak się złożyło, że w pierwszej turze została najmniej głosowana przez jurorów, a w obu ulubienicą publiczności.

Dziewczyna znana jest jako „Maja z Końca Świata”, ponieważ pochodzi z małego miasteczka Sziszupka, położonego w północno-wschodniej części kraju, na granicy Rosji (Kaliningrad) i Litwy. Niedawno brał udział w szóstej edycji Dzieciaki GłosuGdzie brała udział w konkursie Eurowizji Clio. Konkurs Eurowizji Junior odbędzie się w najbliższą niedzielę, 26 listopada, w Palais Nikaia w Nicei we Francji.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *