„Mamy szansę, aby Mistrzostwa Świata były wspaniałe”: Prezes FMF

A Yon de Luisa uważał trzecią grupę za „trudną, myślę, że nie ma łatwej grupy, zmierzenie się z Polską, zmierzenie się z Argentyną to wielkie wyzwania, a zmierzenie się z Arabią Saudyjską ma nieznany stopień, co sprawia, że ​​jest to trudny mecz”.

Ze swojej strony Gerardo Torrado, dyrektor sportowy reprezentacji narodowych, skomentował trzech zawodników, których Meksyk zagra w fazie grupowej.

Polska i Argentyna stoją przed wielkimi wyzwaniami, a Arabia Saudyjska stoi przed nieznanym stopniem

Prezes FEMEEXFUT Yon de Luisa z Gerardo Martino.

„Lubię grupę, Bardzo chciałbym móc zmierzyć się z Argentyną, spotkaliśmy się już z nimi na ostatnim mundialu. Torado zaznaczył, że to prawda, że ​​nie analizowaliśmy zbyt wiele Półwyspu Arabskiego, przeanalizujemy go dogłębnie, aby zrozumieć jego grę i Polskę, europejskiego konkurenta, do którego należy Robert Lewandowski.

Gerardo Torrado grał z Meksykiem w finałach Mistrzostw Świata Korea, Japonia 2002, Niemcy 2006 i RPA 2010; W tych dwóch ostatnich turniejach przeszedł eliminację z Argentyną w 1/8 finału.

Mamy wielką szansę na mistrzostwa świata

Argentyński trener Gerardo El Tata Martino nie pojechał na losowanie do Kataru, ponieważ w czwartek przeszedł operację w Mexico City po problemach z odwarstwieniem siatkówki.

Cuauhtemoc Blanco jest bardzo pozytywny

Były napastnik meksykańskiej reprezentacji narodowej i obecny gubernator stanu Morelos ma własną interpretację loterii i jest bardzo optymistycznie nastawiony do wyników Meksyku w Pucharze Świata.

„Dobra wiadomość, dla mnie to nie jest trudna grupa, możesz pokonać wszystkie trzy, ale musisz mieć dobrą strategię. Wygrywa się z krótkimi filmami i postacią” – powiedział Blanco sieci. Fox Sports.

Zalecił: „Argentyna może zostać pokonana, ponieważ jest talent, a my musimy grać jeden za jednego, jesteśmy tacy jak oni, a jedynym niebezpieczeństwem jest Messi i musimy zostawić osobisty ślad i spróbować go anulować”.

Blanco, który nosił koszulkę Meksyku na Mistrzostwach Świata 1998, 2002 i 2010, skrytykował niektóre elementy braku osobowości zespołu pomimo talentu.

Można pokonać Argentynę, bo jest talent, trzeba grać jeden na jednego

„Nie ma liderów, brakuje komunikacji, to jest najważniejsze, trzeba mieć osobowość. Jest jakość, brakuje im skupienia, komunikacji i jedności” – powiedział.

Boli mnie to, jak gra reprezentacja narodowa, bo mają talent, ale brakuje im charakteru i liderówPowiedział emerytowany piłkarz.

(Z informacjami od agencji)

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.