Margarita Sun:.

Margarita Sun:.

Magaly Guédez de García z koleżankami z klasy Cevamar. / zdjęcie dzięki uprzejmości

19 maja 2023 | Magali Godez, Dyrektor Administracji Kulturalnej i Rozwoju Społecznego w Wenezuelskim Centrum Margarity Amerykańskiej, został odznaczony przez Radę Miejską Manero Medalem Specjalnym im. Lecha Wałęsy w swojej kategorii.

Została mu wręczona na specjalnej sesji z okazji Święta Flagi Narodowej Polaków i Diaspor za Granicą. Walisa otrzymał Pokojową Nagrodę Nobla w 1983 roku i był prezydentem Polski w latach 1990-1995.

Jej koledzy z Sivamar i członkowie jej rodziny towarzyszyli jej w wydarzeniu, które odbyło się w sali konferencyjnej Urzędu Budowlanego w Pampatar. W treści odznaczenia czytamy, że zostało ono przyznane „za wybitną rolę w promowaniu stosunków międzykulturowych lub za przyczynienie się do krzewienia wartości pokoju i przyjaźni między narodami”.

Ponadto dokument uznaje, że ma on „najwyższą uczciwość oraz uznany i nienaganny zapis swojego altruistycznego i humanitarnego zachowania w służbie społecznego, kulturowego, edukacyjnego lub politycznego rozwoju ludzkości”.

Guédez skomentował z wielkim wzruszeniem i dumą, że „otrzymanie tego zamówienia jest motywacją do dalszej pracy poprzez wrażliwość i współistnienie z różnymi kulturami, których racją bytu jest podkreślanie ludzkich wartości”.

„Od Sivamar, wraz z naszym zespołem, zdecydowanie promuję międzykulturowy szacunek, solidarność, tolerancję, pokój, różnorodność, równość płci i prawo do narodowości” – dodał.

Rozkaz wręczył Przewodniczący Rady Miejskiej Asdrbal Delgado, któremu w więzieniu towarzyszyła Milena Łukasiewicz, Dyrektor ds. Handlowych Ambasady RP w Wenezueli.

Dyplomata był szefem zakonu i został przedstawiony przez Esmeraldę Salcedo de Rodríguez, pierwszą damę gminy Maneiro. Obecna była także cesarzowa Gamazu, dyrektor wykonawcza Sekretariatu Generalnego władz regionalnych. oraz Zoli Luna, dyrektor generalny biura burmistrza Manyero.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *